19° Sobota
22 Września


Anna Zwolińska

​Awanturował się, skopał auto, wybił szybę w mieszkaniu...

To bilans wieczornych „wyczynów” nietrzeźwego mężczyzny. Zdarzenie miało miejsce 4 listopada na ul. Grunwaldzkiej w Grodzisku Mazowieckim.

O sprawie poinformował nas czytelnik. – Jakiś pijany gość wybił szybę w mieszkaniu i zniszczył też samochód. Niedługo potem pojawiła się policja – pisał Andrzej. 

Z prośbą o wyjaśnienia zwróciliśmy się do grodziskiej komendy policji. – Około godz. 21.00 otrzymaliśmy zgłoszenie, że mężczyzna wszczął awanturę, najpierw na klatce schodowej, potem wyszedł przed blok i kopal jeden z pojazdów. Następnie wybił szybę w jednym mieszkań. Była to nietrzeźwa osoba, która została zatrzymana – powiedziała nam asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim

Dalsze czynności policjanci będą powadzić gdy mężczyzna wytrzeźwieje.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.


Seweryn Dębiński
seweryn.debinski@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 0

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy - dodaj swój komentarz