24° Wtorek
21 Sierpnia

Śr

Czw

Pią

Sob

Nie

Pon
Arkadiusz Kosiński

​Obwodnica wsi Moszna wreszcie otwarta!

Droga została wybudowana już jakiś czas temu, jednak nie można było z niej korzystać z powodu odbiorów. Te trwały około miesiąca.

Ale wreszcie nadszedł czas kiedy można korzystać z obwodnicy wsi Moszna. – Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego potwierdził, że można rozpocząć użytkowanie nowej drogi - obwodnicy wsi Moszna. Trasa jest otwarta dla ruchu. Szerokiej drogi! – poinformował brwinowski magistrat. 

Z kolei burmistrz gminy Brwinów o otwarciu obwodnicy napisał na facebooku:


Seweryn Dębiński
seweryn.debinski@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 18

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość

Brawo Brwinów! Stary Grodzisk Maz. ma okazje nauczyć się od młodego Brwinowa jak powinny być budowane normalne ronda, i obwodnice również..

Dom

Popieram wpis Domaniew 2017.11.04 20:55 Mam nadzieję że Burek Kosiński to czyta. Nie mogę doczekac się nowych wyborow. Marnowanie kasy nic ta droga nie da. Tiry i tak beda jezdzic przez Domaniew. Powstają nowe magazyny, będzie coraz gorzej. Urzędasy jeszcze pomagają przy tych inwestycjach np. Łapówka. Sołtysowa nie może sprzedać domu od długiego czasu. Pewnie chętnie by się wprowadziła do Burka domu. Popatrzeć wystarczy na Google maps i widać jak można poprawić drogi, objazdy lub skróty.

Domaniew

Kolejny gowniany pomysł Burmkistrza Kosinskiego zamiast nic to nie da. Wystarczy popatrzeć na Google mapa jak poprawić można urbanizacja dróg w tej okolicy. Czekamy na nowe wybory samorządowe.

Gość

Wczoraj, godzina ok. 17. 15. Większość użytkowników to piesi. Chyba pracownicy magazynów skończyli pracę. Wędrując sobie beztrosko prawą strona jezdni, całą szerokością drogi dla rowerów, pojedynczo, parami i całymi grupami szli w stronę Pruszkowa. Ubrani w ciemne stroje, bez odblasków byli zupełnie niewidoczni. Strach tamtędy jechać.

Tomek

Brwinowianin powinieneś się cieszyć przynajmniej jest jeszcze czysciutka i swiezutka tak jak lubisz

Gość

Brwinów, obwodnicy wsi Moszna nie musi się wstydzić, natomiast "literatów" pokroju "brwinowianin" owszem.

Gość

Obwodnica wsi Moszna - normalnie dostanę z wrażenia skrętu macicy, migotania jajników, szału odbytu - a mąż?

pat

Po Ch.. mu ta stacja palliw na Gąsinie - a wiem Tirowcy stojąc przed przejazdem w przez godzinę spalają mnóstwo paliwa i trzeba zatankować. A swoją drogą to w co drugą niedzielę wolną od handlu przyda się taki sklep :)

brwinowianin

ej nooo! - ILE RAZY MAM POWTARZAĆ, że to nie jest obwodnica, tylko zwykła ulica ! Poniżej definicja terminu OBWODNICA wedle logicznego rozumowania w Europie zachodniej: OBWODNICA: Jest to droga ekspresowa BEZKOLIZYJNA z zastosowaniem bezkolizyjnych zjazdów/wjazdów , wiaduktów, tuneli, omijająca daną aglomerację i wyprowadzająca ruch samochodowy w sposób bezkolizyjny poza tereny tejrze aglomeracji. Tymczasem w przypadku tej krótkiej uliczki, która omija zaledwie kilka wiejskich domostw we wsi Moszna, tym samym nie wnosząc nic w rozładowanie korków na węźle A2 - Pruszków...- nasz burmistrz Kosiński nazywa OBWODNICĄ :)))???!

Gość

Obwodnica bezsensowna, spowalnia ruch przez to rondo na którym pchają sie tiry

Gość

Może mi ktoś wyjaśnić po jaką cholerę jest ta obwodnica? Nie wystarczyło zmodyfikować istniejącego kawałka drogi?

Gość

SUPER

Gość

Droga jest gotowa od kilku tygodni ale trzeba było czekać aż przyjedzie buc i postawi pieczątkę. Tylko w kaczej rzeczpospolitej takie numery.

rasul allah

Ta obwodnica pewnie prowadzi przez pachwiny

Gość

Macie szczęście że nie robił tego Pruszków bo by było niedasię.

Gość

Jeszcze obwodnica Parzniewa..

Gość

może otworzy nową stacje benzynową przy rondzie na gąsinie :)

Gość

Dlaczego nie zaproszono na otwarcie Burmistrza Grodziska Maz ? ON przecież wszystko otwiera.