19° Sobota
22 Września


Wizualizacja

​Spotkanie o inwestycjach w Adamowiźnie

7 listopada mieszkańcy wsi Adamowizna będą mieli okazję aby porozmawiać o zamierzeniach inwestycyjnych wokół szkoły podstawowej. W planach jest budowa obiektów handlowo-usługowych, szkoły podstawowej i liceum.

– Chcielibyśmy Państwa serdecznie zaprosić na spotkanie dotyczące omówienia spraw zagospodarowania przestrzennego w Państwa miejscowości w związku z wnioskami prywatnych inwestorów dotyczącymi budowy obiektów handlowo – usługowych, szkoły podstawowej i liceum – zapraszają wspólnie burmistrz Grodziska Mazowieckiego Grzegorz Benedykcjiński oraz radny Jarosław Józefowicz. 

Celem zebrania jest głosowanie nad wspomnianymi w zajawce inwestycjami. Wynik przeprowadzonego głosowania będzie podstawą do podjęcia dalszych decyzji. Podczas spotkania zostaną zaprezentowane wizualizacje oraz lokalizacja zamierzeń inwestycyjnych. 

Spotkanie odbędzie się w dniu 7 listopada (wtorek) o godzinie 18.00, w Szkole Podstawowej w Adamowiźnie.


Seweryn Dębiński
seweryn.debinski@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 4

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

GośćAndrzej

Do opinii sąsiada - trafił Pan w sedno problemu. Wszystkie dotychczasowe dokumenty, a zwłaszcza Studium uwarunkowań i kierunki zagospodarowania przestrzennego gminy przewidują dokładnie ten kierunek rozwoju Adamowizny. W tym miejscu ma powstać lokalne, wielofunkcyjne centrum usługowe. Ale burmistrz zamiast stosować się do prawa, które zresztą sam uchwalił, w obawie przed utratą głosów zrzucił rozwiązanie konfliktu na barki mieszkańców. Gorąca przeciwniczka inwestycji, pod hasłami ochrony środowiska i zakazu wycinki lasów pod tą inwestycję, nawet nie wiedziała, że stoi naprzeciw pustego pola pod ten supermarket.

pytanko

Czy warto tam sie wybrać?

Gość

Burmistrz i jego radni już uraczyli mieszkańców KV 400, dzięki czemu wartość ich ziemi i budynków spadła na łeb i szyję. Mieszkańcy stracili, choć ich popierali w wyborach - więc tak im się odwdzięczyli. Były szef partyjny Burmistrza Pawlak (PSL) zafundował swojemu narodowi najdroższy gaz w europie. Działaczy tej partii należy unikać jak za.... Grodzisk od ponad 20 lat stał się po pegeerowskim miastem chłopsko-robotniczym.

sąsiad

o co chodzi z tym omówieniem spraw dotyczacych planowania przestrzennego, nierozumiem. Po to uchwala sie plany zagosp, przestrzennego żeby sie ich trzymac, Mieszkancy skladaja wnioski, uwagi wiec maja wplyw na to co wokól, Wiedza co moze powstac w okolocy a co nie, jakie inwestycje itp Co tu sie ma wydarzyc.? Albo plan pozwala albo nie na tego rodzaju inwestycje, Dobrze by bylo gdyby ani burmistrz ani radny nie probowali wprowadzać dziwnych procedur bo to troche jak zrzucanie z siebie odpowiedzialnosci a obarczanie wina za decyzje mieszkańcow/ sasiad sasiadowi za chwile wilkiem przy takich syt,