19° Sobota
22 Września


Straż Miejska w Grodzisku Maz.

​Strażnicy w nowym umundurowaniu

Mówi się „za mundurem panny sznurem”. Tymczasem grodziscy strażnicy miejscy otrzymali nowe mundury, w bardziej sportowym stylu.

– Nastąpiła zmiana umundurowania strażników miejskich w Grodzisku Mazowieckim. Strażników wyposażono w mundury z elementami odblaskowymi które poprawiają widoczność funkcjonariuszy podczas patrolowania. Ponadto krój jest bardziej sportowy, który nie krępuje ruchów, co usprawni pracę podczas podejmowanych interwencji – poinformowali grodziscy strażnicy miejscy.

Oczywiście ze zmiany umundurowania najbardziej zadowoleni są sami strażnicy. Nowe mundury są wykonane z wytrzymalszych materiałów i lepiej „oddychających”. Jak podają strażnicy zmiany te są podyktowane dostosowaniem ubioru do aktualnych wymogów służby i oczekiwań funkcjonariuszy, jak również z utworzeniem grodziskiego ekopatrolu. 


Seweryn Dębiński
seweryn.debinski@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 14

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość

Ja Bym dorzuciła jeszcze brak reakcji na rozjeżdżane trawniki pod ich nosem na Spółdzielczej oraz chamstwo przy przyjmowaniu zgłoszeń. Ruszają się w takim tempie że samochody stojące na zakazach w bramach 15 razy zdążą odjechać zanim oni skończą kawę pączka i przyjadą. Niestety nowe mundury nie sprawią że SM będzie miła kulturalna i skuteczna. Niestety.....

Super Gosc

Rozwiązać w trybie natychmiastowym

Milo

Będę widoczny nikt mnie nie potrąci, czuję się bezpiecznie w tym nowym mundurze:)

Gość

W większości miast likwiduje się ta formację z uwagi na generowanie dodatkowych kosztów _ więc i w Grodzisku powinno być podobnie. Ciekawe na jakiej podstawie były policjant może być komendantem.strazy miejskiej.Chyba z projekcji burmistrza_ zwłaszcza że będąc komendantem policji w Gtodzisku też święty nie był i dużo spraw zamiatal pod dywan. Szybkie odejście przed kompromitacją i nagły powrót jako komendant

podatnik

Rozwiązać straż miejską!

Gość

Dla mnie mogą chodzić w workach. Ja od lat nie widzę efektów ich pracy na Zondka, Kilińskiego, Bałtyckiej, Obrońców Getta itp. Jeżdżą za nasze , ubierają się za nasze i udają, że nic nie widzą. Zlikwidować i wysłać do sprzątania drogich kwiatków podlewanych skutecznie przez leżących na deptaku meneli, których też nie widzą.

Wiki

Bez strojów to chodzą raczej naturyści :-)

Znak ?

ABW chodzi bez strojow bo to tajna sluzba !

Adam

A jakie stroje ma ABW ?

ZARK 7

Straż miejska formacja zbedna_ o czym świadczą liczne artykuly

dafi

To już panien nie pokazujcie. Dziękujemy

Gość

...hahahahaaaaaaa.........

Gość

Zamiast nowych mundurów powinni dostać białe laski, ponieważ nie widzą nieprawidłowo parkowanych samochodów na ul. Ządka. Kamienica w części należy do Burmistrza i byłego prokuratora z PRL.

Luktoja

Czujemy się bezpieczniejsi. Dziękujemy.