17° Poniedziałek
15 Października

Wt

Śr

Czw

Pią

Sob

archiwum

10 najchętniej czytanych artykułów w 2017

Koniec roku to czas podsumowań. Przygotowaliśmy dla Was zestawienie 10 artykułów, które na portalu miały najwięcej odsłon, a co za tym idzie były najchętniej czytane.

Tragiczny finał poszukiwań 23-latka. Mężczyzna nie żyje
W czerwcu rodzina i przyjaciele 23-letniego Tomasza prowadzili poszukiwania mężczyzny. Niestety finał akcji okazał się dramatyczny. Gdy znaleziono Tomasza, ten już nie żył. Więcej tutaj.

Kuratorium doradza w sprawie reformy
W lutym w Pruszkowie odbyło się jedno ze spotkań Mazowieckiego Kuratorium Oświaty z dyrektorami szkół, nauczycielami i rodzicami. Dyrektorzy usłyszeli najważniejsze informacje dotyczące podstawy programowej i wprowadzenia nowych przedmiotów, w tym doradztwa zawodowego. Przedstawiona została także... instrukcja jak zwalniać nauczycieli. Materiał dostępny tu.

Tragedia w al. Wojska Polskiego
Wypadki na głównej drodze przecinającej Pruszków to praktycznie codzienność. Jednak ten, do którego doszło w marcu był wyjątkowo dramatyczny. Jeden z pojazdów chciał wykonać manewr skrętu w lewo, z przeciwnego kierunku nadjeżdżał drugi samochód. Doszło do wypadku, w wyniku którego śmierć poniosła osoba piesza – informowali nas wtedy policjanci. Czytaj więcej.

Śmierć młodej dziewczyny
W październiku w Piastowie doszło do tragedii. – Prawdopodobnie młoda dziewczyna popełniła samobójstwo – napisał wtedy Piotr. Policjanci potwierdzili wtedy informacje o śmierci 15-latki. Materiał znajdziesz tutaj.

Leoś potrzebuje pomocy
Historia małego Leonardo poruszyła tysiące z Was. Chłopiec przyszedł na świat w 31. tygodniu ciąży. Maluszek z Grodziska okazał się wyjątkowo podatny na infekcje, a pomóc mogły jedynie drogie szczepionki. Wielu z Was postanowiło wesprzeć Leosia i przekazać datek na zbiórkę. Historię Leosia opisaliśmy tu.

Nie żyje 18-latek przygnieciony przez samochód
Kolejna tragedia na al. Wojska Polskiego w Pruszkowie. W wypadku, do którego doszło 20 lipca zginął 18-latek. Młody mężczyzna najpierw wypadł z auta, a później został przez nie przygnieciony. Lekarzom nie udało się uratować mężczyzny. Więcej informacji znajdziesz tutaj.

Śmiertelny wypadek w Kaniach 
W sierpniu na drodze wojewódzkiej nr 719 w miejscowości Kanie doszło do czołowego zderzenia dwóch pojazdów. Jeden z kierowców zginął na miejscu... O wypadku przeczytasz tutaj.

Kuba potrzebuje pomocy
Historia 26-letniego Kuby z Nadarzyna chwyta za serce. Wszystko układało się po myśli Kuby, jednak coraz częściej zaczął odwiedzać gabinety lekarskie. Z czasem usłyszał diagnozę: nowotwór wewnętrznych dróg żółciowych. W jednej chwili życie 26-latka uległo diametralnej zmianie. Leczenie Kuby okazało się kosztowne. Zorganizowano zbiórkę. Niestety Kuba przegrał walkę z chorobą. Tutaj znajdziesz historię Kuby.

Wypadek na Kościuszki. Motocyklista zmarł w szpitalu 
W lipcu w Pruszkowie na ul. Kościuszki doszło do wypadku. Samochód osobowy skręcając w lewo nie ustąpił pierwszeństwa nadjeżdżającemu z naprzeciwka motocyklowi. Kierujący motocyklem zmarł w szpitalu. Chcesz wiedzieć więcej? Kliknij tu.

Tragiczny wypadek w jednym ze szpitali
Do tragicznego zdarzenia doszło w październiku w Szpitalu Kolejowym w Pruszkowie. Metalowa szafa przewróciła się na jedną z pielęgniarek. Kobieta zmarła na miejscu. Sprawę wypadku opisaliśmy tu.
 


Anna Zwolińska
anna.zwolinska@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 3

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość

Śmierć, choroba, śmierć, choroba, śmierć. Tak wygląda ranking najpoczytniejszych artykułów. Przykre.

Gromowladny

Nie macie o czym pisać? Tematy się pokonczyly???

silvero

Na Pulitzera raczej nie liczcie. Życzę sobie, Redakcji i Czytelnikom naprawdę dobrych publikacji w nadchodzącym roku.