°


Archiwum

1,5 promila i „rajd” po osiedlu w Parzniewie

Około godz. 18.00 na osiedlu w Parzniewie zatrzymano pijanego kierowcę, który próbując wyjechać uszkodził m.in. bramę i dwa inne pojazdy.

Informację o tym zdarzeniu otrzymaliśmy od jednego z naszych czytelników za pośrednictwem skrzynki kontakt@wpr24.pl. O to, co dokładnie stało się na miejscu zapytaliśmy pruszkowskich policjantów. – Zatrzymany został nietrzeźwy kierowca, który jadąc samochodem marki volkswagen passat, wyjeżdżając z osiedla uszkodził bramę, słupek, a także pojazdy marki skoda i volkswagen polo. Miał około 1,5 promila alkoholu we krwi. Trzeźwieje u nas, jutro czeka go przesłuchanie – mówi st. asp. Karolina Kańka z Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

Mężczyzna prawdopodobnie usłyszy zarzut z art 178 a Kodeksu Karnego, czyli „to, znajdując się w stanie nietrzeźwości lub pod wpływem środka odurzającego, prowadzi pojazd mechaniczny w ruchu lądowym, wodnym lub powietrznym, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2”. Niewykluczone, że na tym się nie skończy i zatrzymany odpowie także za uszkodzenie mienia.


Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.


REDAKCJA
kontakt@wpr24.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 20

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość

reportaż na miarę " aktu terrrrrorystycznego" :-DD , a jak na trzeźwo ogarnąć szaloną rzeczywistość?? napiszcie dlaczego pije , kto mu pomógł wyjść z nałogu etc. zamiast na szafot gostka rzucać . zamiast "kopać leżącego" wyciągnijcie pomocną dłoń doń obrońcy prawa i moralności.

michał

łysy był na pewno a czy Grzegorz nie wiadomo

Gość

Zawsze mówiłem że ten cały pruszków to wiejska patologia.

Gość

A jaki kolor passata?? A czy to przypadkiem nie był to ten łysy Grzegorz?? Wie ktoś coś więcej???

Niestety Pruszków

Uwielbiam komentarze na tym forum. W zdecydowanej większości piszą je zakompleksieni, nienawistni mieszkańcy Pruszkowa, który odkąd pamiętam był w zasadzie nadal jest zapyziałym, brudnym i po prostu brzydkim miasteczkiem. Słoikowo to idealne określenie Pruszkowa.

x2

vw wieśniak i wszystko jasne

Gość

Gość kilka lat temu "uszkodził" szlaban wjeżdzając na osiedle. Po pijaku oczywiscie. Powinien sie leczyc, prawie nonstop chodzi pijany na osiedlu.

Gość

Gość na oko 50+

Gość

Ma ktoś jakieś nagranie video z tego zdarzenia? Trzeba publikować mordy potencjalnych drogowych morderców!

Andrzej spod szóstki

I znowu Passerati a w środku napruty Janusz. Myślał, że zajedzie do biedy po pół litra na zapicie browców i nikt się nie skapnie. A skodziarza mi żal bo wyprzedaż 2016 już się chyba skończyła.

Gość

Zaczęło się te wasze durne komentarze.Jakis pijany nieodpowiedzialny człowiek a wy już całe osiedle wolicie.

Nieobcy

Tak się bawi Słoikowo...

@Gość20:52, 21:09

Szkoda was komentować, ale ten baran za kółkiem to taki sam "mieszczan" ja wy trolle

Gość

Dobrze to niewyglądało

Gość

ile lat toto ma?

kornelia

Sprawdźcie krew na obecność czegoś jeszcze!

Maciek

Jechał jakby miał ze 3 promile! Sprawdźcie sprzęt Panowie! Kierowca nie dał rady jechać prosto i opanować kierownicy. Gdy wysiadł, ledwo trzymał sie na nogach i nie do końca ogarniał co sie dzieje dookoła!

Gość

Parzniew i wszystko jasne, sama menelia na bagnach.

Gość

Pewnie na dicho do remizy leciał, cóż wiocha to i problemy wiochy

Gośćolo

WIadomo, te mośki w passatach to to samo co niedorobione skodziarze w swoich padłach!