19° Czwartek
18 Października

Pią

Sob
KSP

25 kg marihuany na balkonie

50 tys. porcji marihuany o wartości ponad miliona złotych przejęli stołeczni policjanci na terenie powiatu pruszkowskiego. Zatrzymany Mirosław Z. w pudłach na balkonie trzymał 25 kg suszu roślinnego.

Jak doszło do zatrzymania i odkrycia narkotyków? – Z ustaleń policjantów wynikało, że mieszkaniec powiatu pruszkowskiego może wprowadzać do obrotu hurtowe ilości środków odurzających. Błyskawicznie zaczęli sprawdzać wszystkie informacje. Wszystko wskazywało na to, że w miejscu zamieszkania mężczyzny została ukryta znaczna ilość marihuany, która ma trafić do kolejnych kupców, a następnie na warszawski rynek – informuje Komenda Stołeczna Policji.

55-letniego Mirosława Z. zatrzymano na terenie siłowni w powiecie grodziskim. Następnie funkcjonariusze udali się do miejsca jego zamieszkania. Okazało się, że na balkonie znajdują się cztery pudła, w których schowane były worki z roślinnym suszem.  

– Do sprawy zabezpieczono ponad 25,5 kilograma marihuany. Z takiej ilości tego narkotyku można przygotować nawet 50 tys. porcji handlowych o rynkowej wartości ponad miliona złotych. Po zebraniu materiału dowodowego, mężczyzna został doprowadzony do Prokuratury Rejonowej w Pruszkowie, gdzie usłyszał zarzut. 55-latek jest podejrzany o udział w obrocie i posiadanie znacznej ilości środków odurzających. Za to przestępstwo grozi kara nawet do 12 lat więzienia – wyjaśnia KSP.


REDAKCJA
kontakt@wpr24.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 14

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość

mirosław inteligent buhhhaaaa

Mirosław

Ile cha.stwa na forum myślących ze to ja.Ale cóż ćw.k zawsze będzie ćw.kiem a nie inteligentem jak ja Mirosław prawdziwy Rodowity Pruszkowiak wam to mówi nie dołuki nawet nie wiecie ile w Pruszkowie jest Mirków imion wstyd.Zamiast bzdury pisać biegnijcie do USC lub do mojej Parafii katolickiej św.Kazimierza po naukę.

Gość

Dlaczego w Szwajcarii po 21.00 nie kupię alkoholu w sklepie ale papierosy z marihuaną już tak? Np w Lidlu. Żyjemy w zacofanym i kołtuńskim kraju niestety.

Rado

Kometarze porazka!!!

Zdrowy Rozsądek

25 kilo to 50 tysięcy porcji? Kto to kupuje po 0,5?

Balbon

Ale to jest wlasnie to, gdyby zdepenalizowali małe ilości zioła badz pozwolili chodowac np. do 2-3 krzakow, to policyjne statystyki spadły by na łeb na szyje, a tak i policja ma robote i gazety o czym pisac a mafia siedzi i zaciera łapki jak to hajsik pieknie wpada

Hahaha

Marihunanen? A co to jest i komu to potrzebne?

Monisia

chyba maryśka jest mniej szkodliwa od nikotyny ? Czy ktoś analizował ten temat?

Ogrodnik

Ciekawe czy VAT odliczał :)

Lulek

"Panie, toż to nie moje, Policja podrzuciła" :D

Głos

Zalegalizujcie do dwóch roślin dla każdego farmera i nikt nie będzie wspierał przestępców,no ale wy potrzebujecie nas 'chronić' przed ciągłym 'zagrożeniem' bo co to by było gdyby nagle okazało się że nie jesteście potrzebni...Tak rozwinięte Państwo jakim są Niemcy obyli się bez rządu przez ponad 90dni...

Gość

No i zniknie Mirosław z forum WPR24

rasul allah

to jego prywatna sprawa jakie rośliny ma na balkonie. Ja mam posadzone bratki i to też jest moja prywatna sprawa. Odrobine wolności w tym kraju jak pragne zdrowia.

Gość

Czy jest to ten Mirosław o którym głośno nie myślimy?