24° Wtorek
21 Sierpnia

Śr

Czw

Pią

Sob

Nie

Pon
Seweryn Dębiński

52-latek zatrzymany za pedofilię

W czwartek popołudniu na ul. 3 Maja w Pruszkowie doszło do zatrzymania 52-letniego mężczyzny, który miał na ulicy molestować kilkuletniego chłopca. Postępowanie w tej sprawie wszczęła już prokuratura.

Informacje o tym bulwersującym incydencie otrzymaliśmy od jednego z czytelników. – Na ul. 3 Maja policjanci zatrzymali mezczyżnę w średnim wieku, pedofila, który na ulicy sciągnął majteczki 5-letniemu chłopcu i dotykał go. Na miejsce wezwano policję i pogotowie – czytamy w mailu nadesłanym na skrzynkę kontakt@wpr24.pl.

Doniesienia te potwierdza pruszkowska policja. – Potwierdzam fakt interwencji na ul. 3 Maja i zatrzymania 52-letniego mężczyzny. Miał on 2 promile alkoholu w organizmie. Sprawę prowadzi prokuratura. To wszystko, co na tym etapie mogę powiedzieć – zaznacza podkom. Karolina Kańka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

Jak nieoficjalnie udało nam się ustalić, ofiarą molestowania padł 5-letni chłopczyk. Dziecko jest pod opieką rodziców.


REDAKCJA
kontakt@wpr24.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 29

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Wilku

Kilka pomniejszych inwestycji deweloperskich na Żbikowie już powstało. Obecnie buduje się następna na miejscu Prumelu koło SP nr 9. Pewnie na tym się nie skończy. Jedyne co martwi, to że samochodów coraz więcej. Lokalizacyjnie Żbików to dobra dzielnica, blisko na pociąg i do autostrady też, bo nie trzeba się przez wiadukt przebijać.

Głos

Spokojnie,i Żbików się ucywilizuje.Pruszków jest coraz bardziej zatłoczony,deweloperzy nie mając już gdzie budować zaczynają wyburzać stare kamienice by postawić nowy blok...Drogi niestety jeszcze jak za komuny i nikogo mądrego żeby ten stan zmienić nie ma. Myślę że deweloperzy już upatrują w Żbikowie idealną miejscówkę do powstania nowych bloków i mini osiedli,Pruszków przy tym zarządzaniu za kilka lat stanie w jednym wielkim korku i ludzie z racji swobodnego dostępu do A2 będą coraz częściej osiedlać się na Żbikowie...

Gość

Żbików to Po prostu patologia koniec tematu. Napady wymuszenia kradzieże,masowe gwałty to jest właśnie żbików. Serce bandytyzmu i zorganizowanej przestępczości w pruszkowie.

Gość

do gość 2018.05.18 15:44. Jednak to "miejsce" jest złe. Od lat zniedbywane przez włodarzy miasta. To tu są budowane mieszkania komunalne, spychając całą patologię w jedno miejsce. Wszystkie place zabaw, ułatwiacze życia są budowane po południowej stronie Pruszkowa. Tutaj dopiero się ruszyło jak deweloperzy zaczeli stawiać niewielkie blokowiska.

Ciekawski

a co ze sprawą Zbigniewa Z. zatrzymanego rok temu? Coś media o tym milczą

lennox

Popołudniu ... no ..., czyli prawie przedwieczorem ...

Gość

Dzielnica tu nie ma żadnego znaczenia, tłumaczenia takiego zachowania że dzielnica i takie tam to bzdury. Śmieć powinien zgnić w miejscu bez dostępu światła.

Ewa

W Piastowie jeździ pedofil na rowerze składaku i zaczepia dzieci. Policja piastowska nic nei wie o sprawie!

Gość

Gość nie mieszkający 2018.05.19 11:35 Czyli jednak potwierdzasz

Gość

I tak pewnie dostał dozór i sobie chodzi wolno. W najlepszym przypadku dostanie 3 miesiące, a potem powiedzą że był niepoczytalny i witaj wolności

Gość nie mieszkający

Jeb...ne komentarze że Żbikow patologia wszędzie jest patologia czy to na żbikowie czy w "samym mieście Pruszków "czy u wielkich bogaczy mieszkających w luksusowych odcietych zamkniętych osiedlach. Jeba...ć was sami pewnie patologia jesteście.

Gość

wykastrować nie cackać się

Rasul Allah

Wybaczam mu tak po Chrześcijańsku.

Konieczny

Ochronka ochronką... jak będą chcieli to kujawiaka na ryju odtańczą typowi czy tak czy inaczej.

Marcin

Jesteście wszyscy płytcy.Problem nie tkwi w miejscu,problemem są ludzie!!!

Głos

Żbików schodzi na psy,kiedyś po takim zdarzeniu na miejsce przyjechałby już tylko prokurator orzec zgon tego zboczeńca...

Gość

Zbikow i Baki to hodowla patologi. Normalni ludzie stanowia tam maly %

Gość

Uogólnianie w taki sposób jest nie fair.To,że na Pruszkowie pijany kierowca potrąci dziecko,nie oznacza że wszyscy Pruszkowianie piją.Anonimowe wylewanie pomyj na każdego ze Żbikowa jest żałosnym leczeniem kompleksów.To nie miejsce jest złe tylko niektórzy ludzie(margines).

F

Jaja obciąć.

Jacenty

żbików powinni oddzielić wielkim murem jak w filmie 13 dzielnica i by był spokój

Gość

Konieczny widzę że masz pojęcie w temacie skoro nigdy nie słyszałeś o "ochronkach". Więcej życia a mniej filmów proponuję

Marian

Na Zbokowie, Przepraszam Żbikowie to niestety norma

Konieczny

Nie sąd cię skaże pedofilu - wszelkich uciech dostaniesz pod celą. Im dłuższy wymiar kary nakazanej przez sąd tym większe prawdopodobieństwo że z pierdla nie wyjdzie żywy bo koledzy z celi pomogą "się zresocjalizować " na tamten świat. W więzieniach nie lubią takich.

Gość

Ja się pytam, gdzie byli rodzice w tym czasie?! Żeby 5 latek był bez opieki ! Rodzice powinni być pociągnięci do odpowiedzialności !!!

Gość

co 5io letnie dziecko samo robilo na ulicy? Tego nie udalo sie nieoficjalnie dowiedziec?

Głos

Od razu z miejsca do uśpienia,po co płacić za pobyt bydlaka w więzieniu? Przecież nawet po odsiadce nie zmieni preferencji...

niezadowolona

3maja - zbiorowisko patologii ze Żbikowa. I to tą drogą chodzi dużo dzieci do podstawówki na mostowej. Tu można oprowadzać wycieczki chętnych na mocne wrażenia. Zaczynając od przejścia pieszego nad torami na początku ulicy. Sypie się od wielu lat i dopiero kolej zmusiła, aby miasto z tym coś zrobiło. Te okolice teraz są już trochę bardziej bezpieczne, dzięki magazynom. Później, idąc obok sypiących się budynków, pierwszy alkoholowy na 3-maja 15. Następnie miejsce spotkań miejscowych koksów i załatwiania ciemnych interesów, czyli automaty na 3-maja 21. Dalej skrzyżowanie z ul. POW, czyli monopolowy na przeciwko pomnika Kościuszki i klientela na ławce na przeciwko. Idziemy wzdłuż kamienic z nieciekawymi podwórkami (i często obecnym menelstwem w okolicach 3-maja 43, docierając do kolejnego monopolowego na rogu z pańską. Co lepsze oba monopolowe mają słaby wybór alkoholi (kiedyś było większe zróżnicowanie), to już w "kocie" więcej i nie tylko najpopularniejsze koncerny. Przystanek obok 3-maja 49, jako miejsce spotkań menelstwa (z widokiem na przedszkole). Okolica powoli się zmienia, ale jeszcze kilka ładnych lat, aby to jakoś wyglądało.

prośba o szczeguły

Na ulicy??? Gdzie byli opiekunowie dziecka???

Gość

Żbików i wszystko jasne! Patologia tyle w temacie.