27° Środa
19 Września


BS

54-latek zaatakował rowerzystę maczetą

Dramatyczne sceny rozegrały się w czwartkowy wieczór (3 maja) w Żółwinie. 54-letni mężczyzna zaatakował rowerzystę maczetą. Poszkodowany trafił do szpitala.

Do zdarzenia doszło po godz. 18.00 w Żółwinie. – Para wybrała się na wycieczkę rowerową. Mężczyzna zauważył samochód zaparkowany w lesie. 35-latek zwrócił uwagę kierowcy, że do lasu nie powinno wjeżdżać się samochodem. 54-letni kierowca wyciągnął z pojazdu maczetę i uderzył w rękę 35-latka – mówi podkom. Karolina Kańka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie. – Poszkodowany trafił do szpitala. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo – dodaje

54-latek uciekł z miejsca zdarzenia. – Po godzinie 19.00 zatrzymaliśmy go w Nadarzynie. Sprawą najprawdopodobniej zajmie się prokuratura – zaznacza podkom. Kańka. 


Anna Zwolińska
anna.zwoinska@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 29

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość

A czy ktoś mówi o reagowaniu bezpośrednim? Wiadomo przecież że nie będziesz odstawiał Bruce'a Lee w starciu z grupą dresiarzy. Dzwonisz na policję i mówisz co się dzieje. To też jest reakcja i w tym wypadku właściwa.

Gość

>trzeba reagować już ja znam tę waszą reakcję, takich pasożytów co noszą beret po dziadku ormowcu to jest pełno, ale jeżeli naprawdę potrzebna jest interwencja bo grupa dresiarzy robi dym to już bereciki schowane do kieszeni i wzrok spuszczony, bo tutaj to już taki ormowiec w mordę by dostał

Gość

co na to Golosiek powiat pruszkowski powinien w mediach wyjasnic .

Gość

Właśnie, że trzeba reagować, a nie udawać że się nie widzi. Inaczej się bandyterka rozzuchwala. Tego psychola od maczety to albo do psychiatryka albo do pierdla za ładnych parę lat za coś takiego. Co ci ludzie mają w tych łbach nawalone, że z maczetami wyskakują.

op

Reasumując część wypowiedzi: Propagujmy znieczulice - jak ktoś komuś będzie kradł np rower - olej to. Bądź odważny - ale tylko przed klawiaturą, w realu zasłaniaj się "to nie mój interes". Słabo, słabo.

Gość

A co na to rumun petru, a?

Gość

I słusznie, że go policja zatrzymała. Bo nie dość, że flejtuch, to jeszcze agresywny bandyta.

Gość

do Gość 2018.05.05 19:07 strasznie bełkoczesz, chyba jesteś pijany, lub robisz ze strachu, że jasiu przegra w listopadzie

Baron

Ot Polszcza nic dodać nic ująć

Gość

co na to spadochroniarzy z kobyłki to jego powiat .Woli się zatuszować w mediach jaki on dobry wujek Sasina.

Gość

Słyszałem że to stary zgorzkniały KODowiec

Głos

O ile dobrze pamiętam katalizatory rozgrzewaja sie do ponad 400°C ,wjazd z czymś takim do lasu to wyjatkowy debilizm (potwierdzony zachowaniem bydlaka)

silver

Gość 2018.05.04 15:57. Idealna diagnoza. Nic dodać, nic ująć. Brawo.

Gość

Z maczetą na grzyby?

Gość

Moze to Danny Trejo w kolejnej czesci kultowego filmu?

Bronislaf

Znów te pijane ukry...

Gość

Jak by się gość bronił przed atakiem i zrobił krzywdę temu typowi to jeszcze by dostał wyrok za napaść...

Gość

Przydałaby się informacja jakiej marki samochód

Gość

Co tym ludziom odwala? Za zwrócenie uwagi atak maczetą? To trzeba być jakimś psycholem.

Gość

czekamy na wersje 54latka

Gość

25 lat dla bydlaka.

Gość

Prawidłowo.

nad

Milczenie jest złotem

Jarek

Lepszy sort w akcji

Niech zgadnę...

Niech zgadnę: Janusz, Passat, TDI...

Gość

Morał: nie kozaczyć przed laską zwracaniem uwagi, tylko dyskretnie zadzwonić po pały.

Gość

Taki czubek to najpierw do odsiadki ,a nastepnie do konca jego dni Tworki

Gość

Praca w ORMO niesie ze sobą ryzyko.

Gość

Jeden strażnik Texasu. Sorry. Lasu. Drugi Musaszi Mija Błoto. Więcej ludzie dystansu do siebie i mniej zawiści, a będzie każdemu łatwiej się żyło. Pojechałeś na wycieczkę rowerem do lasu, to skup się na wypoczynku, a nie szukaj okazji do zwracania ludziom uwagi, że gdzieś wjechali. A Musaszi, stary chłop i życie niczego go nie nauczyło. I już zapewne nie nauczy.