27° Piątek
20 Lipca

Sob

Nie

Pon

Wt

Śr

Maciej Bochnowski

Zmieniają organizację ruchu w Al. Jerozolimskich

Mamy ważną informację dla kierowców. Od czwartku zmienia się organizacja ruchu w Al. Jerozolimskich w Pruszkowie. Mogą pojawić się spore utrudnienia.

Od czwartku na skrzyżowaniu przy Zniczu w Pruszkowie będziemy poruszać się inaczej. Ze względu na postępującą rozbudowę wąskiego gardła konieczne jest wprowadzenia zmian w organizacji ruchu. – Od najbliższego czwartku 10 sierpnia 2017 od godziny 00.00 na skrzyżowaniu Al. Jerozolimskich z ulicą Bohaterów Warszawy zostaje wprowadzona czasowa zmiana organizacji ruchu. Zmiany zostaną wprowadzone w związku z przebudową Al. Jerozolimskich w ramach której przebudowywane jest skrzyżowanie – czytamy na facebookowym profilu Miasta Pruszków.

Na czym będą polegać zmiany? Przez skrzyżowanie Al. Jerozolimskich i ul. Bohaterów Warszawy przejadą tylko ci kierowcy, którzy będą kierować się do stolicy lub Piastowa. Fragment DW 719 przechodzący pod wiaduktem będzie jednokierunkowy podobnie jak niewielki odcinek ul. Bohaterów Warszawy. Niestety nie przejedziemy tu w kierunku centrum Pruszkowa. Wjazd na wiadukt będzie możliwy tylko z ul. Prusa.

Kierowcy jadący od strony Warszawy do Pruszkowa będą mogli dojechać autostradą A2 i dalej ul. Poznańską lub przez Reguły i Pęcice.

Taka organizacja ruchu będzie obowiązywać tylko do 15 sierpnia.


Anna Sołtysiak
anna.soltysiak@wprmedia.pl

Podobne artykuły


Komentarze | 28

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Obserwator

Dzisiejsze otwarcie drogi - bądź co bądź - w terminie pokazuje, że nawet władza boi się rozwścieczonych mieszkańców. Pan wiceprezydent, zdążył się pochwalić, że droga otwarta w terminie. I tu pojawia się wątpliwość. Skoro władza i klakiery mówią "niedasie" a tu niespodziewany sukces - bo działamy, szabla w dłoń i na ul. Pażniewską 10 i dzięki bohaterskim czynom i władztwu mamy otwarcie w terminie. To władza MOŻE pomóc mieszkańcom i przycisnąć Strabag. Sztab ludzi nie mających pojęcia o inwestycji pokazujących sobie przypadkowe oddalone obiekty niczym Napoleon na obrazie Jacques-Louisa Davida. Jak Wykonawca nie daje rady tak jak z głównym zadaniem to "niedasie" bo: nie nasza droga a tak w ogóle to Strabag to austriacko-niemiecka firma a my "nicht sprechen sie deutsch" a tak w ogóle to aleje są w Warszawie a Pruszków zaczyna się i kończy na ul. Kraszewskiego reszta to miejscami przyczółki np. tam gdzie SUKCES, tj. miejsca nasadzeń mikrokrzewów pod koniec sezonu urlopowego/letniego, byle jakie imprezy plenerowe i w ramach zwiększania inwestycji zielonych dla każdego - park dla psów na końcu świata. Ave odbiory w terminie i brak pretensji za plątanie się po budowie w celu zrobienia fotek niczym minister Grabarczyk na autostradzie.

Gość

Juz po ptokach, otworzyli mało tego,, ludzki Pan,, ogłosił to na fb. We święto pojechał, zobaczył i ogłosił, że zrobią na czas. Wizerunek trza se ocieplić bo było już kiepsko. Był nawet jeden radny, przyda się zdjęcie z wice przed wyborami.

Gość

wie ktos czy sie chlopaki wyrobili i jutro bedzie po staremu?

Gość

akurat tu nie macie racji, w tę sobotę robotnicy pracowali jak najbardziej, ale może poprostu za mało efektywnie

aniol

"nie będzie kabaretu, będzie ch..j"

niunio

Wracałem z pracy ulicą Majową i widziałem jak... TIRy nie mogły skręcić z Majowej w Piękną. To małe uliczki, gdzie ledwo mijają się osobówki, a co dopiero jak ma skręcić TIR -:) Chodnik na rogu Majowej i Pięknej po jednym dniu już jest do remontu - zryty przez ciężarówki niemogące się złamać w zakręcie, bo są za długie. Trzeba zawiadomić WOT, Kurier Warszawski i Mazowiecki - niech to pokażą w telewizji.

none

Czy ja dobrze widziałem, że na na zjeździe na objazd przez Reguły/Pęcice jest normalny cykl świateł, przez co kolejka do skrętu zaczyna jakoś zaraz długo przez początkiem pasa do lewoskrętu? Nie tak daleko za zjazdem z POW? I to poza godzinami szczytu? Naprawdę, nikt nie pomyślał, że te światła trzeba przeprogramować, żeby udźwignęły wzmożony ruch na tym kierunku? Naprawdę takie podstawowe sprawy przerastają planistów???

Gośćolo

Niech biedota z blokowisk i reszta końskich mord pruszkowskich nie jęczy bo tu głosu patologii nikt nie słucha. A za obrazę prezydenta zgłaszam sprawę do organów ścigania.

destrukt

hahaha KABARET !!! jedziesz wg.znaków po prawej orlen przed Tobą nakaz w prawo (ul.majowa). Za kawałek droga sie kończy. Osobówką zawrócisz a dużym ?

Gość

Puk, puk, jest tu jakiś burmistrz, prezydent albo jakolwiek szef miasta, ktoś kto czuwałby nad tym drogowym bajzlem? Proponuję sklonować Benedykcińskiego i dać go do Pruszkowa. Podobno w Pruszkowie kiedyś prezydentem był niejaki Jan Starzyński, ale się wyprowadził do Grabki, do Michałowic i od kilku lat już tam urzęduje.

Gość

Kolejny raz Głupi jaś z Kraszewskeigo obłał egzamin. Co za sitwa, SPP DNO i KORUPCJA!

Gość

Redakcjo, dodaj zdjęcia z tego Armagedonu. Do Pruszkowa wjeżdża się ponad godzinę! Al. A. Krajowej sparaliżowana, wjazd Alejami w stronę Boh. W-wy również. Masakra. Tylko pojeździe rowerem, bo samochodem może zająć to pół dnia...

Gość

Czemu wpr nie pisze co teraz tam się dzieje. Normalny armagedon. Źle oznakowanie no horror. Od piaskowa zero znaków. Gdzie jesteś władzo?

Gość

Absolutny brak oznakowania , Najbardziej rodowici Pruszkowianie tkwią dziś w korkach , ciekawe gdzie będzie się kończyć ten korek jak ludzie będą wracać z pracy . Panie prezydencie (celowo z małej ) niech już się Pan wynosi z tego miasta . To Pan jest wybrany przez ludzi , ale nie po to aby grzać stołeczek tylko po to aby do takich sytuacji nie dochodziło . Ludzie którzy Pana wybierali liczyli na to że zaopiekuje się Pan nimi a nie sobą . Fajne miasto tylko szkoda że rządzący dbają tylko o swój komfort , a nie mieszkańców .

Gość

Najpierw przez 10 miesięcy mieli na tej budowie wszystko totalnie rozgrzebane, teraz próbują wszystko zakończyć w 1 miesiąc. Poczekajcie, aż oddadzą tę ulicę do użytkowania i po pół roku zaczną wychodzić fuszerki... A co do włodarzy miejskich - przestańcie marudzić bo i tak za rok wybierzecie tych samych. Tzn w dniu wyborów zostaniecie w domu marudząc, a na głosowanie pójdą Ci co zawsze, wybierając tych co zawsze... Inna sprawa, że alternatywa jest prawie żadna, nie ma w mieście nikogo kto miałby cokolwiek sensownego do zaproponowania.

Gość z Pruszkowa

Wielka szkoda, że podlegli prezydentowi ludzie lub wykonawca nie opublikowali mapki zmian z wyprzedzeniem. To co działo się dziś rano to kosmos, jadący od Piastowa zawracali przez co blokowali zjazd i wyjazd z miasta. Czy ktoś panuje nad tym bałaganem.

Gość

"Fragment DW 719 przechodzący pod wiaduktem będzie jednokierunkowy podobnie jak niewielki odcinek ul. Bohaterów Warszawy. " - ten niewielki odcinek Boh.W-wy (k.hotelu/znicza) też jest zamknięty w obie strony. B.Prusa można TYLKO wjechać na wiadukt.

Strażak Sam

jakby powiedział klasyk "żeby nie było bandyctwa, żeby nie było złodziejstwa, żeby nie było niczego". Dobrze się to odnosi do tego co dzieje się obecnie w Pruszkowie.

och

@Kkk zeby nie byc goloslownym, http://www.pruszkow.pl/__data/assets/pdf_file/0014/32171/Rozklady-jazdy-z-ZTM.pdf , skoro UM ma juz rozklad tzn ze wsyztsko jest ustalone

och

@Kkk, wcale nie cisza. Rozklady jazdy sa juz uzgodnione oraz upublicznione. W godzinach porannych autobusy z wpr co 5 min, dodaj jeszcze te z brwinowa, milanowka, grodziska, to juz wiesz co bedzie sie dzialo rano. Prawy pas jak wagony dlugiego pociagu.

budowlaniec

podziekujmy firmie strabag za ten cyrk gdzie widac kliku robotnikow a w sobote ani jednego !!!! stad opoznienia strabag i nie ma mocnych

Kkk

Kabaret lub raczej horror to zacznie się od września jak zamkną kolej ,wąskie gardło nie gotowe a o komunikacji zastępczej kompletna cisza!

Alchemik

Oznakowanie - beznadziejne, ludzie jadący od strony Piastowa Bohaterów Warszawy nie widzą że nie ma przejazdy i finalnie ładują się na stację benzynową i ul. Majową.

Gość

A teraz czekamy na remont wiaduktu nad torami, najlepiej natychmiast, niech Pruszkowiacy nie wyjeżdżają z miasta, niech idą na zasiłek. zamknac tory na rok, wiadukt na rok wyjazd z miasta alejami na rok, prezydent Pruszkowa wszystko wytłumaczy.

Gość

To jest totalny Sajgon, nie zmiana organizacji ruchu. I co Panie prezydencie i Panowie wice Prezydenci jesteście zaskoczeni co? że ktoś wam miasto przeorał, biedne żuczki, no nie takie biedne bo kasa płynie ale żeby robota była wykonana... Mam wrażenie że w Pruszkowie to najmniej istotni są jego mieszkańcy, mogą udusić się od smrodu z MZO, mogą zostać bez pracy, bo przez rok przecież nie będą na urlopie na czas "remontów".

wpr'ek

Dziś rano ok. 6'tej już się tam niezły bajzel. Ciężarówki nawracały przy Orlenie. Naprawdę kiepskie oznakowanie Bohaterów Warszaw na odcinku drogi jednokierunkowej. Popołudniu stawiam że będzie korek do Piastowa przy takie organizacji ruchu.

Gość

Ta przebudowa to absolutny cyrk . To co powinno być zrobione w 2 miesiące robi się w 10. Jedna zmiana , wolne soboty ,10 pracowników na budowie . 13

Gość

a po co nam te Jerozolimskie! :D