27° Sobota
21 Lipca

Nie

Pon

Wt

Śr


Seweryn Dębiński

Gigantyczny korek na Królewskiej

Uwaga kierowcy. Na ul. Królewskiej w Milanówku popsuł się autobus komunikacji zastępczej. Są utrudnienia w ruchu.

– Korek jest gigantyczny. Samochody praktycznie stoją. Autobus komunikacji zastępczej blokuje pas w kierunku Warszawy. Na miejscu jest policja, która kieruje ruchem – relacjonuje nasz reporter.

Sznur samochodów ustawił się również na przeciwległym pasie prowadzącym w kierunku Grodziska.

 

AKTUALIZACJA godz. 9.00

– Na miejscu są już pracownicy serwisu, którzy próbują uruchomić autobus. Na ten moment trudno powiedzieć jak długo potrwają jeszcze utrudnienia – mówi nam asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.  


Anna Zwolińska
anna.zwolinska@wprmedia.pl

Podobne artykuły


Komentarze | 13

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość

Grodzisk to jedno wielkie bagno. Kolesiostwo w załatwianiu wszystkiego i pod konkretną osobę. To rondo na Królewskiej jest tego przykładem inne też na 3 maja/ orzeszkowej A co z działką przy 3 maja.Czy już ustanowiono spadkobiercę panią /córkę pana Kossobuckiego ? Burmistrz pomoże. Jak każdemu swojemu. Czas na zmiany. Grodzisk stoi zakorkowany dzięki jemu. Ważne że developerzy budują.... Burmistrz im wszystko da- drogi , ronda , kanalizację itp a że obok mieszkają zwykli mieszkańcy to go nie interesuje.Bloki stawiają pod nosem tam gdzie bloku nie powinno być. Ale cóż , pieniądze robią wszystko....

agnik kazclaib

I co, jeszcze jest ten korek :)

Gość

Dziadoski grodzisk jeździ po mieście swoimi złomami

Gość

Tak jest i będzie bez obwodnicy. Dzięki obiecywaniu od ponad 20 lat, że już będzie- Burmistrz Grodziska Maz wygrywa wybory. Może już najwyższy czas zmienić Burmistrza na nowego który bez obietnic doprowadzi do powstania obwodnicy. Hasło "stary Burmistrz - obwodnicy dalej nie będzie.

Gość

Jak ten szrot przeszedł badania techniczne? Chyba u mietka w stodole

Gość

W Otrebusach nie ma zlomowiska tylko Muzeum Motoryzacji

Gość

Jechalem tamtedy okolo 5.20-30, autobus stal na awaryjnych na pasie w kierunku Pruszkowa. Jezeli o 9 nadal stal to gdzie byly sluzby drogowe albo zarzadca drogi wojewodzkiej, zatrwazajaca niemoc decyzyjna :-)

Kierowca TIR

Gdyby rozkraczył się tam jakiś inny ale TIR należący do prywatnej firmy kierowca dostałby mandat i jak znam policje dostałby warunek 1 godz na usuniecie pojazdu z drogi jeśli nie to ponosi koszt holowania na parking policyjny tak to działa . W tym przypadku mamy do czynienia z powolnym diagnozowaniem przyczyny

Gość

@Milanowianin Nie zdziw się, jeśli będziesz wracał, a on dalej będzie tam stał... ;)

Gość

Czy to są autobusy ze złomowiska w Otrębusach ?

Hbx

Do droga wojewódzka, o dużym znaczeniu w regionie. Zarządca drogi powinien usunąć zawalidrogę na koszt właściciela, zwłaszcza że to tyle godzin - jak pisze Milanowianin o 5:30 autobus już stał.

Gośćiu

Fajnie że Policja kieruje ruchem. W takich sytuacjach powinni być

Milanowianin

Jechałem o 5:30 do Warszawy, ten autobus stał - jest godzina 9 i on nadal tam stoi?