27° Sobota
21 Lipca

Nie

Pon

Wt

Śr


Pruszkowskie Stowarzyszenie na Rzecz Zwierząt Facebook

Monika wciąż liczy na Waszą pomoc

Monika Czech, prezes Pruszkowskiego Stowarzyszenia na Rzecz Zwierząt pewnego dnia nagle zasłabła. W jej mózgu pękł tętniak. Choć powoli wraca do zdrowia to nadal potrzebuje Waszej pomocy.

Każdego dnia robiła wszystko by bezbronne, porzucone i pozostawione samotnie zwierzaki znalazły ciepły kąt i miłość. Jako prezes Pruszkowskiego Stowarzyszenia na Rzecz Zwierząt wspólnie z jego członkami pomagała zwierzakom. Teraz to ona potrzebuje pomocy.

Wszystko przez wydarzenia z 13 czerwca, kiedy w mózgu Moniki pękł jej tętniak. Szybka operacja, później następna przyniosły efekty. Monika obudziła się, zaczęła ruszać rękoma i nogami oraz reagować na proste polecenia. Tak było kilka miesięcy temu. Jak Monika czuje się dziś? – Znowu możemy Wam przekazać dobre wieści od Moniki. Monika jest już od ok. 3 tygodni w szpitalu na Sobieskiego w Warszawie. Tutaj ma wreszcie świetną opiekę. Codzienne zajęcia z psychologiem, logopedą, rehabilitantami. Rehabilitacja przynosi wspaniałe rezultaty. Monika „uczy się” czytać, zapamiętywać, mówić – wszystkie zadania wykonuje śpiewająco. Oczywiście jak to nasza Monika, gdy jakieś zadanie wykona raz i prosi się ją o powtórzenie, rzuca klocki/książkę w kąt i udaje że śpi.Uparta jak zwykle, więc to na pewno ta sama Monika którą znamy i kochamy! – opisuje na Facebooku Pruszkowskie Stowarzyszenie na Rzecz Zwierząt.

Stan Moniki znacznie się poprawił, ale leczenie i rehabilitacja to ogromne koszty. Dlatego członkowie stowarzyszenia proszą o wsparcie dla Moniki. – Monika już siedzi, regularnie jest też pionizowana. Istnieje szansa, że w najbliższym czasie zostanie również wyjęta rurka tracheostomijna i Monika będzie mogła normalnie mówić. Poprawa stanu Moniki do wspaniała informacja, jednak idą za nią również ogromne koszty rehabilitacji - zebrane dotychczas środku zostały już uruchomione i pula powoli się uszczupla. Prosimy o dalsze wsparcie i pomoc dla Moniki. Jesteśmy przekonani, że również dzięki Wam Monika wkrótce do nas wróci! – czytamy w zamieszczonym na fanpage'u wpisie.

A jak pomóc? Wystarczy przelew na specjalne konto, nawet niewielki. Wpłaty kierować można na poniższe konto:
Fundacja „Znajdź Pomoc”
ul. Woziwody 8, 02-908 Warszawa
KRS 0000414091

52 1050 1025 1000 0090 3010 4252

tytuł przelewu: "darowizna dla Moniki Czech"

– Każda wpłacona złotówka będzie darem serca dla Moniki, za który z góry bardzo dziękujemy – podkreślają członkowie stowarzyszenia.


Anna Zwolińska
anna.zwolinska@wprmedia.pl

Podobne artykuły


Komentarze | 1

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość

Monika dasz radę!