27° Środa
19 Września


Archiwum

Zderzenie rowerzysty z samochodem

Po godz. 15.00 na ul. 3 Maja w Pruszkowie doszło do kolizji – rowerzysta zderzył się z samochodem osobowym. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

O sprawie poinformowali nas czytelnicy. – Około 15.15 miał miejsce wypadek na skrzyżowaniu ul. Poznańskiej. Kobieta potrąciła rowerzystę, wypadek wyglądał poważnie, rowerzysta leżał poszkodowany na ulicy, jakbyście mieli jakieś info to napiszcie. Byłam świadkiem wezwałam pomoc, ale chce wiedzieć jak to się dalej potoczyło – napisała na facebooku Dominika.

Więcej na ten temat wiedzą policjanci. – Rowerzysta zderzył się z hondą w rejonie ul. 3 Maja o godz. 15.21. Rowerzysta trafił do szpitala, ale nie w związku z obrażeniami, których doznał w trakcie zdarzenia. Policjanci zakwalifikowali to jako kolizję – st. asp. Rafał Retmaniak z Komendy Stołecznej Policji. – To wszystko co mogę powiedzieć w tej sprawie – dodaje.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925


Seweryn Dębiński
seweryn.debinski@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 11

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość

nienawidzę takich sytuacji, gardzę zarówno babami za kółkiem jak i pedalarzami i nie mogę poprzeć żadnej strony

Gość

"To nie kierowcy, piesi, czy rowerzyści są winni. To my tacy jesteśmy, społeczeństwo, obywatele, ludzie." - Nie wszyscy są tacy sami. nie można mierzyć wszystkich jedną miarą.

Gość

To nie kierowcy, piesi, czy rowerzyści są winni. To my tacy jesteśmy, społeczeństwo, obywatele, ludzie. Pozbawieni wyobraźni, empatii, pełni arogancji i agresji. To nie ważne czym się poruszamy, ale jak. Najważniejszą obowiązującą zasadą i prawem jest Prawo Kalego.

Gość

Dziś dwóch takich dwukołowców wymijałem w Piastowie po 20-ej. Ciemno, w dodatku pada deszcz, widoczność słaba, z przeciwka jadą inne pojazdy, krople wody na szybie osłabiają widoczność. A DEBIL jeden i drugi jadą kompletnie bez jednej lampki!! Ja już nie apeluję o rozsądek to takich ludzi. Apeluję do policji, by za braka oświetlenia, które kosztuje 2 złote na targu, ładować 1.000,- bezwzględnego mandatu.

Socha

Zastanawiam się co rowerzysta robił na tak ruchliwej drodze, przecież po drugiej stronie jest chodnik. Wcześniej czy później musiało do tego dojść. Najgorzej jest z rana, jeżdżą po ulicy bez oświetlenia lub odblasków, ksmikadze

Gość

Jeżdżą tam ale rowerzyści sadyści , jeżdżę tamtędy co dzień, i zawsze i to zawsze spotykam rowerzystów bez świateł, cali na czarno rzadkość kamizelka odblaskowa, dziś jechał cudak miał z tyłu przyczepioną taśmę ledową w kolorze zielonym , nie wiem czy miała zachęci aby go zaliczyć czy już świętuje Boże Narodzenie.

Głos

Bardzo dziękujemy ci że się podzieliłaś swoim przeżyciem z nami...a jakie promocje dziś w biedrze?

Gość

Każdy rowerzysta czy pieszy powinien chociaż raz wsiąść w taką pogodę jak dziś za kierownicę i zobaczyć jak to jest. Samochody oślepiają, światła odbijają się od jezdni, czasem jeszcze mżawka i taki pieszy czy rowerzysta jest jak cień. Można go nawet nie zauważyć jadąc 30km/h. A oni wszyscy mają to gdzieś, lezą i jadą wprost pod koła. Może i będzie wina samochodu, ale zdrowia im nikt nie zwróci po takim wypadku!

Gość

A ja się dzisiaj udałem, kamizelkę odblaskowa założyłem na lewą stronę i żaden kierowca nic nie powiedział, piesi na chodniku również :/

Gość

Gdy jechałąm do biedronki na zbikowie ,to widziałam jak potracona osoba lezałą na ziemi,i podjezdzala do niej karetka pogotowia .

Paweł K aka Zigfried

Jeżdżą tam jak idioci. Tam non stop powinna policja stać