27° Środa
19 Września


Bolo Skoczylas

Ukradli samochód z ogrodzonego parkingu

Brama zamykana na pilota, ogrodzony parking, a wokół niego bloki – to jak widać żadna przeszkoda dla złodziei samochodów. W Piastowie skradziono osobową toyotę.

– W nocy z ul. Pułaskiego 2B, z parkingu mieszczącego się w środku osiedla skradziono toyotę. Coraz więcej japońskich aut ginie w okolicy. Ostrzeżcie innych... – napisał do nas Andrzej, pod adres kontakt@wpr24.pl.

Policjanci potwierdzili tę informację. – Dziś około godz. 6.00 rano otrzymaliśmy zgłoszenie o skradzionej toyocie z 2014 r. z wewnętrznego parkingu w Piastowie przy ul. Pułaskiego – mówi podkom. Karolina Kańka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie. – Jeśli ktoś posiada istotne informacje w tej sprawie, to prosimy o kontakt z policją – podkreśla.

Spytaliśmy też czy samochód został skradziony popularną ostatnio metodą „na walizkę”. Jednak usłyszeliśmy, że policjanci prowadzą swoje czynności i dopóki nie sprawdzą wszystkich danych, to nie uzyskamy dokładnych informacji o metodzie kradzieży.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925


Seweryn Dębiński
seweryn.debinski@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 16

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość

Niestety w dalszym ciągu nie znaleziono samochodu Toyota Yaris bordowa 5 drzwiowa. Jak ktoś coś wie proszę o kontakt

Gość

Wydaje się Wam że jak brama na pilota to już nie do przejścia , może na prywatnej posesji tak ,ale nie na osiedlu ,tam wyposażenie robione jest po taniości na najtańszych pilotach . Tylko system że zmiennym kodem daje trochę poczucia bezpieczeństwa.

Gość

Ogrodzony parking. Pilot. Wielkie halo. Zdziwienie takie samo jak to, że kradną z garaży na "chronionych" osiedlach lub okradają mieszkania, a na "emeryta" się mieszkańcy zrzucają. Z zamykanego garażu ukradną, jak się samochód spodoba... Takie czasy.

Gość

Ktoś w okolicy zainwestował w "walizkę" to musi nakraść samochodów żeby inwestycja się zwróciła

Sproket

To osiedle "Kwadrat"...dawny rewir Mutantów

Gość

Ta marka cieszy się "powodzeniem" bo jest niezawodna, tylko części drogie.

Pan z Zoliborz

wszystkie patrole sa kierowane teraz na Żoliborz to chyba teraz najbezpieczniejsze miejsce w Polsce

Jaro

Seata Leona ukradli? Mieli super gust

Gość

Ach, ten Piastów, same nieszczęścia, ludzie giną, bankomaty okradają, samochody kradną, na rondzie stłuczki i korki, a burmistrz zadłuża miasto do 2030r. Trzeba oddać miasto w opiekę Króla Pana lub Prezesa Wszechczasów.

Ted

Czy policja szuka tego samochodu ? nie szuka bo dzisiaj policjanci z Piastowa i całego powiatu jadą na działania do Warszawy w ramach obrony prezesa państwa i na ulicach będzie o wiele mniej patroli.

Gość123

Znalazł się jeden na 100 skradzionych poprostu sukces

Opozycja Totalna

My wykonujemy tylko plan Spinellego,to PiS jest zły! Polecam wyklady Pana Krzysztofa Karonia na YT.Zobaczycie Państwo o co nam chodzi i czyje polecenia wykonujemy!

Gość

Zbliża się kolejny seans nienawiści i policjanci nie będą się zajmować tymi pierdołami. Trzeba ochraniać szeregowego posła i tłumić protesty opozycji.

Gość

A gdzie jest więcej danych na temat samochodu? Tablice rejestracyjne? Model? Cechy charakterystyczne?

Gość

https://tvnwarszawa.tvn24.pl/informacje,news,policjanci-rozbili-dziuple-zarzut-paserstwa-dla-33-latka,248052.html no chyba nie do końca o tym, cytat: "tam właśnie trafiają samochody skradzione na terenie Warszawy " "Jak ustalili, samochód został skradziony dzień wcześniej z ulicy Międzyborskiej. "

Gość

Toyota Yaris już się znalazła. Piszą o tym na TVN Warszawa.