27° Środa
19 Września


FB Podkowa Leśna

Przejazd w Podkowie zamknięty

Ważna informacja dla kierowców. Kolejarze zamknęli przejazd w ciągu ul. Jana Pawła II w Podkowie Leśnej. Wszystko przez prace związane z remontem nawierzchni na wspomnianej przeprawie.

Warszawska Kolej Dojazdowa przystąpiła do remontu nawierzchni na przejeździe w Podkowie Leśnej. Przeprawa została zamknięta dla ruchu kołowego aż do 15 grudnia. Zamknięcie przejazdu nie ma wpływu na kursowanie pociągów, więc ruch na linii WKD odbywa się bez utrudnień. – Zakres prac obejmuje wymianę nawierzchni drogowej z płyt wielkogabarytowych typu CBP na płyty małogabarytowe wraz z dostosowaniem dojazdów do nowej nawierzchni przejazdów oraz chodników dla pieszych – informuje WKD.

Kolejarze oprócz przeprawy w Podkowie Leśnej chcą wyremontować jeszcze cztery inne przejazdy. Poniżej zamieszczamy harmonogram:
– Otrębusy, ul. Przejazdowa, planowane zamknięcie od 16 grudnia do 24 grudnia włącznie;
– Kanie, ul. Piłsudskiego, planowane zamknięcie od 8 stycznia do 16 stycznia,
– Nowa Wieś, ul. Główna, planowane zamknięcie od 17 stycznie do 25 stycznia,
– Michałowice, ul. Jesionowa, planowane zamknięcie od 26 stycznia do 3 lutego.


Anna Zwolińska
anna.zwolinska@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 7

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość

Do gościa od 21:56 przecież piszę, że WKD. Ale sami z siebie nie będą mnożyć kosztów. Trzeba wydreptać ścieżkę i to załatwić. Radni są chyba z tej samej paczki co burmistrz, co nie? I oni raczej nie są od załatwiania.

Gość

Do gościa 23.07 Od bezpiecznego przejazdu to jest WKD a nie burmistrz. No i jeszcze radni, którzy prawo uchwalają mogliby coś zrobić, ale to same niemoty są. Gadają i gadają, ale nie wiedzą o czym.

Gość

Burmistrz zdaje się obiecywał załatwić bezpieczny przejazd. Obiecanki cacanki. WKD inwestuje i przy okazji mogli chyba coś zrobić dla bezpieczeństwa. Trzeba było tylko tego pilnować. Teraz czekaj tatka latka kiedy znajdą pieniądze.

Gość

Jak zamkną na Jesionowej, to ciekawe ktorędy poprowadzą objazd objazdu zamkniętej Regulskiej, która do tego czasu pewnie nie zostanie otwarta. Wygląda na to, że nic się tam nie dzieje. Zamknęli i tyle.

Gość

Jeżeli będzie zrobione tak jak w Regułach, to na pewno po remoncie będzie lepiej.

none

Czy ktoś mógłby wytłumaczyć po ludzku, co to oznacza dla kierowców/pieszych? Że będzie a) równiej na samym przejeździe i w jego obrębie, b) będzie równiej tylko na samym przejeździe c) będzie jak dawniej?

malkontent

Świetna pora roku na takie prace! No trudno o lepszą!... A za pół roku do remontu, bo popęka...