16° Wtorek
16 Października

Śr

Czw

Pią

Sob


strazmiejska.waw.pl

Miłość w trudnym życiu

Niecodzienny ślub odbył się 30 grudnia w Urzędzie Stanu Cywilnego w Pruszkowie. Na nową drogę życia weszła para bezdomnych, a świadkiem na ślubie był... strażnik miejski.

Miłość to uczucie, które może spotkać każdego. Niezależnie od płci, wykształcenia czy wieku. Uczucie jest tym silniejsze i prawdziwsze gdy rodzi się w trudnych chwilach. Wiele osób uważa, że wtedy miłość jest najprawdziwsza. 

Mimo życiowych trudów miłość spotkała również dwójkę bezdomnych. Choć los nie szczędził im doświadczeń znaleźli siebie. Co więcej postanowili złożyć przysięgę w urzędzie. Jak na ślub przystało nie mogło zabraknąć na nim świadków. Młoda para poprosiła o nietypową pomoc st, insp. Alfreda Paplaka ze stołecznej straży miejskiej. Funkcjonariusz od lat pomaga osobom bezdomnym. Przywozi koce, jedzenie, chwilę porozmawia. Tym razem chodziło o inną pomoc, strażnik był świadkiem na ślubie pary. 

Młodej parze gratulujemy i życzymy szczęścia na nowej drodze życia.


Anna Zwolińska
anna.zwolinska@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 5

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość

Do gość z 17:30 przykre to jest to że oczekujesz działania od innych. Redakcja robi swoją pracę pisze artykuł. Jak jesteś taki szlachetny to sam zorganizuj zbiórkę, a nie czekasz aż ktoś zrobi to za ciebie. Zapewniam że WPR24 z pewnością pomoże ją nagłośnić. Przy okazji... dlaczego temu człowiekowi nikt nie powiedział jak zakłada się krawat? Przez to (przykro to pisać) ale trochę komicznie wygląda.

Ja

Wszystkiego dobrego na nowej drodze życia.

Jac

Gratuluję, życzę dużo miłości i wzajemnego szacunku oraz zdrowia.

Gość

To przykre, że redakcja pisze artykuł w kategorii ,,sensacji'' , czyż nie szlachetniej byłoby zaproponowanie zbiórkę w ramach ,,prezentu ślubnego''? Myślę, że wielu ludzi miałoby coś do podarowania

Adam

Beznadziejny temat. Trudno!