Środa
24 Stycznia

Czw

Czw

Pią

Sob

Nie

Pon
EL

Planowane wyłączenia prądu

Zakład energetyczny PGE Dystrybucja informuje o planowanych na najbliższy tydzień wyłączeniach prądu. Przerwy w dostawie energii spowodowane są koniecznością wykonania prac modernizacyjnych na urządzeniach elektrycznych.

PONIEDZIAŁEK 15 STYCZNIA
Michałowice:
godz. 8.00 – 10.00 – ul. Mickiewicza od Spacerowej do Kolejowej, Kościuszki od Spacerowej do Kolejowej, 3 Maja od Spacerowej do Kolejowej, Kolejowa od 3 Maja do nr 15.

Michałowice: godz. 11.00 – 13.00 – ul. 11 Listopada 20, 22, 22A, 24, 24A, 25 i od nr 31 do nr 41, Kościuszki od nr 1 do nr 27 i od nr 2 do nr 30, 3 aja od nr 13 do nr 23 i od nr 16 do 20, Partyzantów.

Michałowice: godz. 14.00 – 16.00 – ul. Szkolna, Sportowa, Parkowa, Krótka, Polna.

Piastów: godz. 8.30 – 10.30 – ul. Złotej Jesieni od Kasprowicza od  Wiosennej, Al. Jerozolimskie 330, Wiosenna.

Piastów: godz. 11.30 – 13.30 – ul. Kołłątaja od nr 2 do nr 22 i od nr 3 do nr 17, Mazurska od nr 1 do nr 21 i od nr 2 do nr 20, Orła Białego od nr 2A do nr 12 i od nr 5 do nr 13, Małachowskiego od nr 1 do nr 17 i od nr 2 do nr 20, Lelewela od nr 1 do nr 19 i od nr 2 do nr 22, Warszawska nr 8 i 8Aoraz od nr 9 i 9A do nr 19, Kopernika od nr 2 do nr 16, Toruńska nr 1, Matejki od Malczewskiego do Warszawskiej.

Piastów: godz. 14.30 – 16.30 – ul. Reymonta o nr 14 do nr 28, Sinkiewicza od nr 52 do nr 70, Żeromskiego od nr 14 do nr 26.

Podkowa Leśna: godz. 8.00 – 10.00 – ul. Sosnowa od nr 31 do nr 55 i od nr 36 do nr 52, Dębowa od nr 3 do nr 5 i od nr 4 do nr 6, Bukowa od nr 37 do nr 43, Topolowa od nr 9 do nr 19 i od nr 14 do nr 24, Lipowa od nr 3 do nr 23 i od nr 4 i do nr 22, Jana Pawła II 1.

Reguły: godz. 14.30 – 16.30 – ul. Kraszewskiego od nr 6 do nr 19.

WTOREK 16 STYCZNIA
Grodzisk Maz.:
godz. 11.00 – 13.00 – ul. Żyrardowska nr 39, 41, 43, 54, 56, Kościelna, Wólczyńska od nr 14 do nr 47.

Jaworowa: godz. 8.00 – 10.00 – ul. Kolorowa, Laurowa, Ukośna.

Jaworowa: godz. 11.00 – 16.00 – ul. Zaciszna, Baśniowa, Familijna, Skrajna, Jaśminowa, Raszyńska.

Michałowice: godz. 11.00 – 13.00 – ul. Wesoła. Spacerowa, Widok, Słowackiego, Radosna.

Michałowice-Wieś: godz. 14.00 – 16.00 – ul. Poniatowskiego od Wesołej do nr 46 i 51, Kasztanowa, Wesoła 15, Szara od Poniatowskiego do nr 7, Borowskiego, Zgody.

Milęcin: godz 9.00 – 15.00 – nr 39, 40.

Nowa Wieś: godz. 8.00 – 10.00 – ul. Rzemieślnicza od nr 1 do nr 17 i od nr 4 do nr 32, Brzozowa od nr 1B do nr  i od nr 4 do nr 54A, Słoneczna od na 1 do nr 17 i od nr 2A do nr 12, Komorowska 54, Komorowska 54, Wspólna od nr 2 do nr 16 i od nr 1 do nr 13, Polnych Maków od na 1A do nr 15 i od nr 4 do nr 12, Gwiaździsta od nr 1 do nr 19 i od nr 2 do nr 28.

Piastów: godz. 8.30 – 10.30 – ul. Norwida od Królewskiej do Pokoju, Ogrodowa od Norwida do Sienkiewicza, Złotej Jesieni, Sienkiewicza od Orzeszkowej do Królewskiej.

Piastów: godz. 11.30 – 13.30 – ul. Ożarowska, Orła Białego, Staszica, Mochnackiego, al. Krakowska, Łowicka, Północna, Wrzosowa, Sokola, Radosna.

Piastów: godz. 14.30 – 16.30 – ul. Pomorska, al. Krakowska od nr 25 i 28 do Warszawskiej, Powstańców Warszawy, Hallera od nr 19 do nr 45 i od nr 20 do nr 38, Kostki od al. Krakowskiej do Hallera.

Pruszków: godz. 8.00 – 10.00 – ul. Monte Cassino od nr 3 do nr 7.

Raszyn: godz. 14.00 – 16.00 – ul. Dobra, al. Krakowska, Wysoka, Kościelna Godebskiego.

ŚRODA 17 STYCZNIA
Falenty Duże:
godz. 14.00 – 16.00 – ul. Źródlana.

Falenty Nowe: godz. 11.00 – 13.00 – ul. Droga Hrabska od nr 5B do nr 17, Jaworowska, Grudzi, Kameralna.

Granica: godz. 14.00 – 16.00 – ul. Kochanowskiego od nr 1 do nr 29 i od nr 2 do nr 8, Reja od nr 16 do nr 74 i od nr 49 do nr 99, Pruszkowska nr 1, 1A, 3, 5, 18, 25, 25A, 35, Długa od nr 21 do nr 39 i od nr 22 do nr 44, Dziewanny 23.

Książenice: godz. 8.00 – 10.00 – ul. Mazowiecka, al. Spacerowa, al. Marylskiego.

Łady: godz. 8.00 – 10.00 – ul. Długa od nr 36 do nr i od nr 47 do nr 58A, Irgi, Droga Hrabska.

Marynin: godz. 8.00 – 10.00 – ul. Korzenna.

Moszna Wieś: godz. 8.00 – 10.00 – od nr 42 do nr 60 od nr 3 do nr 73, szkoła, sklep, przepompownia, straż pożarna.

Nowa Wieś: godz. 11.00 – 13.00 – ul. Główna od nr 53 do nr 75 i od nr 54 do nr 76, Jesienna, Warszawska od nr 23 do nr 33, Długa nr 39 do nr 65.

Piastów: godz. 8.30 – 10.30 – ul. Sienkiewicza od nr 40 do nr 48 i od nr 51 do nr 67, Dworcowa od nr 36 d nr 46, Prusa od nr 1 do nr 12. Żeromskiego od nr 1 do nr 9A i od nr 2 do nr 10, Reymonta od nr 1 do nr 12, Wyspiańskiego nr 6, 13A, 14, Dygasińskiego 38,Ujejskiego od nr 1 do nr 19.

Piastów: godz. 11.30 – 13.30 – ul. Warszawska od nr 44 do nr 60 i od nr 55 do nr 69A, Moniuszki od nr 31 do nr 45 i od nr 36 i do nr 42.

Pruszków: godz. 14.30 – 16.30 – ul. Kręta, Asnyka, Węglowa, Kokosowa, Skargi, Torfowa, Paproci.

CZWARTEK 18 STYCZNIA
Brwinów:
godz. 8.00 – 10.00 – ul. Klinowa od Chopina do Kampinoskiej, Kampinoska od nr 16 do nr 49.

Michałowice: godz. 8.00 – 10.00 – ul. Jesionowa 3, od nr 8 do nr 16, 18, 20, Dębowa od nr 1 do nr 8 , św. Kazimierza.

Micałowice: godz. 11.00 – 13.00 – ul. Dworcowa, Jesionowa, Jaworowa, Kolorowa, Bukowa, Cicha od nr 2 do nr 4, Regulska od nr 1 do nr 7 i od nr 2 do nr 16a, Raszyńska od nr 1 do nr 13 i od nr 2 do nr 16A, 11 Listopada od nr 1 do nr 17 i od nr 2 do nr 6, piekarnia, pizzeria.

Opacz-Kolonia: godz. 8.00 – 10.00 – ul. Bodycha od nr 1 do nr 7 i od nr 2 do nr 6, Klonowa od Bodycha do torów WKD, Ryżowa od nr 61 do nr 81 i od nr 84 do nr 92, Makowa, Ewy, Studzienna.

Opacz-Kolonia: godz. 11.00 – 13.00 – ul. Bodycha 8, 8A, 18, od nr 9 do nr 23 i od nr 27 do nr 41, Al. Jerozolimskie 254, Niecała.

Pęcice Małe: godz. 14.00 – 16.00 – ul. Komorowska od nr 1 do nr 25 i od nr 2 do nr 22, Jaśminowa, Konopnickiej, Brzozowa, Parkowa 47, 49, 55, 57.

Pęcice: godz. 14.00 – 16.00 – ul. Sokołowska 1.

Pruszków: godz. 8.30 – 10.30 – ul. Sadowa od nr 11 do nr 19 i od nr 28 do nr 46, Kaczanowskiego od nr 18 do nr 36 oraz nr 85 i 87, Gościnna od nr 1 do nr 11 i od nr 2 do nr 10, Lotników, Potrzebna nr 16 i 20, Bęłkitna nr 45 i 47, Zamiejska od nr 1 do nr 11.

Pruszków: godz. 11.30 – 13.30 – ul. Sadowa od Kaczanowskiego do Dolnej, Kaczanowskiego od Sadowej do nr 20, Spacerowa od nr 26 do Sadowej, Wołodyjowskiego od Sadowej do Pęcickiej, Dolna do Zamiennej, Zamienna, Raszyńska, Lazurowa od Dolnej do Zielonej, Czarnieckiego.

Pruszków: godz. 14.30 – 16.30 – ul. Wiejska od nr 1 do nr 19 i od nr 4 do nr 8A, Al. Jerozolimskie od nr 425 do nr 455.

Reguły: godz. 11.30 – 13.30 – ul. Zielona.

PIĄTEK 19 STYCZNIA
Chlebnia:
godz. 8.00 – 15.00.

Chrzanów Duży: godz. 8.00 – 15.00.

Chrzanów Mały: godz. 8.00 – 15.00.

Michałowice: godz. 8.00 – 10.00 – ul. Spacerowa, Regulska, Kwiatowa, kolejowa, Wojska Polskiego, Partyzantów, 3 Maja.

Michałowice: godz. Spacerowa, Regulska, Szkolna, Mickiewicza, 11 Listopada.

Natolin: godz. 8.00 – 15.00.

Pęcice Małe: godz. 8.00 – 10.00 – ul. Leśna, Dzika, Słowików, Kamień Polny, Brzozowa od Leśnej do nr 10.

Piastów: godz. 11.00 – 13.00 – ul. Sochaczewska, Wrzosowa 9, Błońska, al. Krakowska od nr 55 do nr 71 i od nr 64 do nr 74.

Piastów: godz. 14.00 – 16.00 – ul. Siemiradzkiego od nr 1 do nr 17 A i od nr 2 do nr 24, Matejki od  1 do nr 11 i od nr 2 do nr 12, Chełmońskiego od nr 2 do nr 24A i nr 15, Axentowicza nr 1, 2, 2A oraz od nr 5 do nr 7, Malczewskiego od nr 1 do nr 23 i od nr 2do nr 24, Słowiańska.

Pruszków: godz. 8.30 – 10.30 – ul. Mickiewicza, Zdziarska, Przedszkolna, Miodowa, Warzywna.

Reguły: godz. 14.30 – 16.30 –  ul. Czarnieckiego, Zielona.


Anna Zwolińska
anna.zwolinska@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 0

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy - dodaj swój komentarz