°


Czytelnik

Osobówka uderzyła w słup. Droga była zablokowana

10 marca przed północą na ul. Błońskiej w Nadarzynie osobowe audi uderzyło w słup. Mimo, że zdarzenie wyglądało poważnie, to na szczęście nikomu nic się nie stało.

O sprawie poinformował nas wczoraj późnym wieczorem jeden z czytelników. – Na Błońskiej w Nadarzynie doszło do wypadku. Droga jest zablokowana w obydwu kierunkach. Widziałem jeden samochód, który roztrzaskany leżał w rowie – napisał Piotr.

Skontaktowaliśmy się w tej sprawie z policją. – Informacje o zdarzeniu otrzymaliśmy o godz. 23.30. Pojazd marki audi poruszał się od Otrębus w kierunku Nadarzyna. Przy samym wjeździe na targ uderzył w słup. Rannych brak. Kierowca trzeźwy. Kolizja została zakończona mandatem – powiedziała nam podkom. Karolina Kańka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

Szukaj nas na facebooku:


Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.   


Seweryn Dębiński
seweryn.debinski@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 6

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość web

Pio _bo Piastów to najgorsza zaraz po Żyradowie mieścina w okolicy

Pio

W Piastowie przy przejeździe kolejowym też ktoś sciął słup. Cisza w mediach. Na wojska polskiego/Dąbrowskiego znak na wyspę też ktoś skosił.

Gość

@Gość 11:32 - ciebie nawet debilem bym nie nazwał by nie obrażać debili.

Gościu

Pani Karolina nie bardzo wie co mówi. Audi jechało w stronę Otrębus i ewidentnie nie zmieściło się w szykanie z wysepką. Bliskie spotkanie z krawężnikiem i słupa nie ma. Audi zresztą też nie. Dobrze że nikomu nic się nie stało, a projektanta tej wysepki powinni za jaja powiesić na nowym słupie...

Gość

Takie są skutki podkręcania 1.9tdi ze 100 koni na 230

Gość

Co za debile tam zrobili przejście z wysepką!!!!