°


AZ

Czy to był atak nożownika?

W minioną niedzielę do grodziskiego szpitala trafił pacjent z raną w klatce piersiowej. – W Grodzisku doszło do ataku nożownika – zaalarmował czytelnik.

Informacje o zdarzeniu otrzymaliśmy na adres kontakt@wpr24.pl. – Nieznany sprawca ugodzi nożem mężczyznę. Do zdarzenia doszło na osiedlu przy ul. Sienkiewicza – poinformował nas czytelnik. 

Policjanci częściowo potwierdzają te doniesienia. – Otrzymaliśmy informacje ze szpitala, że do placówki trafił 42-letni mężczyzna z raną na klatce piersiowej. Nie wiadomo w jakich okolicznościach powstała. Pacjent jest w szpitalu, gdzie otrzymuje wymaganą pomoc – mówi nam asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim. 

Grodziska policja pracuje nad ustaleniem faktów dotyczących tego zdarzenia. – Sprawdzamy, gdzie mógł przebywać 42-latek, z kim się spotkał i w jaki sposób powstały jego obrażenia – dodaje asp. sztab. Zych.

Policjanci czekają na możliwość rozmowy z poszkodowanym.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925. 


Anna Zwolińska
anna.zwolinska@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 10

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Kif

Zapora nie rusza mnie to , ale naucz się czytać bo pisałem że nie wiem na kogo głosować , a nie że wiem

Zapora

Kif ciebie wychowała suka, dlategonie wiesz na kogo głosować!

Kif

Ludzie skąd u was tyle nienawiści ? Ktoś dostał nożem a wy zamiast jemu współczuć doszukujcie się politycznych porachunków . Podobno wyborcy PiSu to katolicy , więc gdzie współczucie , wybaczenie ? Od was tylko jad czuć , mnie na innego katolika wychowano i nie wiem czy głosować na PiS , żeby mnie z takimi ludźmi porównywali .

Gość

To był atak pislamskiego fundamentalisty

Gość

Czeczeni ?czy inne musliny ?

Waclaw

Nikt nic nie widział? Ludzie, napiszta coś!!! Ktoś musil coś widzieć!!!

PanJan

Zorro, nic dodać nic ująć...szkoda tylko że Polacy to gęsi i rozumu nie mają dając sobą manipulować oszołomom z KODU, PO itp...jakoś nie przeszkadza im nawet to, że PO okradło im oszczędności z OFE ? Skoro taka wola narodu, skoro jesteśmy takim tępym narodem - TO GŁOSUJCIE NA ZŁODZIEI DALEJ, NIECH WRACA PO !

Morfee

Grodzisk smrodzisk. Te miasto jest pełne kału i braku perspektyw.

Jowe

Ale to groźnie brzmi "atak nozownika" modne teraz to okreslenie! kiedys to mowilo się bandzior-psychol!!! Poprostu!!!!

Zorro

to pewnie atak zdesperowanego peownika, - inaczej poseł PO. Odsunęli tych złodziei z PO od korytka pt. POLSKA, więc zaczęli kraść torebki samotnym staruszkom.