°


Maja Popielarska Facebook

Wymiana roślin z Mają Popielarską

Od jej programów i książek miłośnicy ogrodów nie potrafią się oderwać. W najbliższą sobotę w Komorowie będzie można spotkać Maję Popielarską i wymienić się roślinami. Przygotowano też dodatkowe atrakcje.

Sezon na prace w ogrodzie w pełni. W przydomowych ogródkach i na balkonach pojawiają się nowe rośliny, porządkowane są te, których mamy za dużo. To idealny moment, aby zasięgnąć rady innych ogrodników-amatorów, a także profesjonalistki, czyli znanej i lubianej Mai Popielarskiej. – 19 maja w ramach otwartego spotkania dla mieszkańców gminy pt. „Zielono mi” zapraszamy do wymiany roślin. Często w ogrodzie są rośliny, których mamy zbyt dużo. Jeśli chcesz wymienić je na inne, lub po prostu komuś podarować zapraszamy do kontaktu lub po prostu przynieś je ze sobą i dokonaj wymiany z innymi mieszkańcami! – informują organizatorzy z Towarzystwa Przyjaciół Miasta Ogrodu Komorów.

Wymianie roślin towarzyszyć będzie piknikowy klimat. Będzie to zatem też okazja, aby po prostu miło spędzić czas z sąsiadami. Nie zabraknie atrakcji dla dzieci i tańców. Swoje muzyczne umiejętności zaprezentuje orkiestra dęta. Coś dla siebie znajdą fani motoryzacji, planowana jest bowiem wystawa zabytkowych samochodów.

Początek w sobotę (19 maja) o godz. 13.30 na pl. Paderewskiego w Komorowie.


REDAKCJA
kontakt@wpr24.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 1

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Edyta

Kolejna fajna i integracyjna impreza, organizowana przez Towarzystwo Przyjaciół Miasta Ogrodu Komorów. Brawa ! dla Małgosi Pacheckiej... też ! :-)