18° Piątek
19 Października

Sob

powiatpruszkow.pl

Jest wykonawca Regulskiej. Remont w ekspresowym tempie

Pruszkowskie starostwo powiatowe wybrało firmę, która zajmie się przebudową ul. Regulskiej w Regułach. Wiele wskazuje na to, że roboty zakończą się jeszcze w wakacje.

Pod koniec ubiegłego roku wyremontowany został fragment ul. Regulskiej od przejazdu WKD do Al. Jerozolimskich. Wymieniono tu konstrukcję jezdni, wybudowano nowy chodnik i drogę dla rowerów oraz wykonano nową nakładkę.

Teraz przyszła pora na modernizację kolejnego odcinka ul. Regulskiej. Chodzi o fragment od  Al. Jerozolimskich do ul. Bodycha. Wykonawca rozbierze starą nawierzchnię, wykona przyłącza do kanalizacji oraz nową konstrukcję jezdni. Tu również pojawi się nowy chodnik i droga dla rowerów. Planowane jest również usunięcie drzew i krzewów, które kolidują z inwestycją. 

Starostwo powiatowe wybrało firmę, która zajmie się wykonaniem robót. To warszawskie przedsiębiorstwo Fal-Bruk. Po podpisaniu umowy wykonawca będzie miał zaledwie 69 dni na przeprowadzenie remontu. Jest więc szansa, że prace zakończą się jeszcze w trakcie wakacji.


Redakcja
kontakt@wpr24.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 7

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Tubylec

A wiecie kto zrujnował Regulską ? Wspaniali budowniczowie południowej obwodnicy. A wtedy Regulska było świeżo po remoncie. Ale u nas tak zawsze, coś zbudują coś zepsują. Tylko gdzie odpowiedzialność ?

@Gość 14:47

Chyba problem w tym, że władze Piastowa wpierane przez radnych powiatowych z Piastowa w postaci p. Brzezińskiego, p. Osińskiego z Naszego Piastowa oraz p. Borodzicz z PiS nie zadbali o to, choć już w 2013 r. powiat na poważnie przymierzał się do ul. Dworcowej razem z Michałowicami i ZDM warszawskim i Piastowem do takiego zadania.

Gość

W sytuacji gdy starostwo powiatowe w Pruszkowie przystąpiło do przebudowy ul. Regulskiej na odcinku od Al. Jerozolimskich do ul. Bodycha to może wpierw trzeba było zrobić ul. Dworcową w Piastowie od ul. Sienkiewicza do ul. Bodycha bo też należy do starostwa pruszkowskiego.

Gość

Patryjota-ydjota

be ton

Do (patr)idoty . Władza PiS to wypycha tylko swoje kieszenie, o czy świadczą liczne publikacje , wtstarczy poczytać. W samorządzie PiS jest nadal marginesem i takim pozostanie

Gość

To są resztki które nie mieściły się w kieszeniach.

PATRIOTA

no proszę, wystarczyły rządy PIS, żeby samorządy musiały zacząć inwestować publicze (NASZE) pieniadze, zamiast wypychać swoje kieszenie nimi !!!