19° Czwartek
18 Października

Pią

Sob
mat. prasowe

Budowa Park of Poland postępuje

W maju minął rok od startu budowy wodnego parku rozrywki Park of Poland pod Mszczonowem. Inwestor pochwalił się ostatnio filmem z placu budowy. Prace idą pełną parą.

Suntago Wodny Świat, bo tak nazwano aquapark, będzie miał powierzchnię 67 tys. m kw. Mają tu powstać: 24 zjeżdżanie, których łączna długość wyniesie ponad 3 km, a najdłuższa z nich będzie miała 320 m; 10 saun, 5 restauracji, 4 bary przy basenach. Uzupełnieniem kompleksu ma być ogród oraz 700 prawdziwych palm. 

W maju minął rok od startu prac. A inwestor zapewnia, że roboty postępują tak jak to zaplanowano. – Obecnie wybierani są wykonawcy do następnych etapów działań. Trwają procedury przetargowe związane z realizacją dziewięciu hektarów parkingu wraz z instalacjami mu towarzyszącymi. Wybierani są także wykonawcy konstrukcji stalowych, dachów i fasad szklanych, których elementem będą także szklane dachy, rozsuwane w pogodne dni – wylicza inwestor.

W ostatnim czasie na facebookowym profilu inwestycji opublikowano film prezentujący postępy robót.Aquapark ma być gotowy już 2019 r.

 


Redakcja
kontakt@wpr24.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 7

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość

Miesiewicz zrobił lycencjat u redzyka i będzie derektorem tego obiektu.

brw24

Gość 2018.06.10 20:13@ mówisz?

Gość

Dojazd jest nawet teraz przyzwoity od węzła 719/50. A jeszcze będzie dobudowana nowa droga z trasy od strony Mszczonowa

brw24

byłem tam dziś na kolarce, i powiem że jeśli nie zrobią nowoczesnej infrastruktury drogowej ...to żeby dojechac na obiekt trzeba będzie o 6 rano tam byc...a póki co nie ma tam rond, anie bezkolizyjnych wjazdów

Gość

Czym oni się chwalą ? W Grodzisku Maz- mieście przyszłości Bur mistrza z PGR już dawno jest Park Wodny na Walczewskiego. Od 24 lat jest obwodnica która przebiega pod tunelem dla bydła - straż Pożarna się nie mieści. Grodzisk Maz i Bur mistrz mają tyle tytułów gazetowych których nie posiada żadne miasto na świecie. Zwierciadełko powiedz przecie kto jest najlepszy na świecie ?

Gośćpitek

Brawo Mszczonów ma obwodnicę itp itd A gdzie wiesniaki Z G.m gdzie wasza obwodnica gdzie wasze to słynne miasteczko A....brudasy macie deptak pełen zuli Suuper wasz burmistrz z PSL

Tateo

Porazka. Moja Rodzina ma to gdzies. A ja wole na Legie skoczyc