19° Czwartek
18 Października

Pią

Sob
Czytelnik Zbyszek

Duże zadymienie na ul. Stalowej [AKTUALIZACJA]

Strażacy pracowali na ul. Stalowej w Pruszkowie. Z budynku wydobywa się dym.

– W tej chwili mamy duże zadymienie. Strażacy w aparatach próbują dotrzeć do ognia w kamienicy. Na miejscu pracują strażackie zastępy – mówi st. kpt. Karol Kroć,

Strażacy nie posiadają informacji o osobach poszkodowanych.

[AKTUALIZACJA GODZ. 13.30]

Działania zostały zakończone. – W akcji brało udział pięć zastępów strażackich. Na szczęście skończyło się na zadymieniu. Znaleźliśmy nadpalone elementy wyposażenia i nagromadzone rzeczy na poddaszu. Zostały one usunięte oraz dogaszone – podkreślił st. kpt. Karol Kroć.Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.


Seweryn Dębiński
seweryn.debinski@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 8

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość

O!Pruszkowska Straż Pożarna posiada sprawną drabinę.

ZLIKWIDOWAĆ TRUCICIE

W Piastowie na Dworcowej, gdzie wytwarza siè płyty wiórowe, tam kopcą nocą, po 23 i do tego smród...aż w gardła gryzie i w oczy szczypie! I co??? G...robią!!! WSTYD GMINO, WSTYD!!!

Gość

Jak się pali patologia tak jak tutaj to należy polewać nie wodą a benzyną

Gość

Gość co u niego się hajcowało nawet nie miał czasu wersalki posprzątać .bo przecież po co ? miasto posprząta przecież jemu i jego dziuni farbowanej się należy . ale stalowa to nie tylko patologia . Mieszkają tam też normalni ludzie .

Mickiewicz

Po całej akcji z zadymionej kamienicy wyszedł mocno przykurzony Pan Miecio - lokalny żuler, który z wielkim oburzeniem i zdecydowanym tonem wypowiedział kilkanaście wulgaryzmów pod adresem Strażaków, że to skandaliczne wręcz, aby człowiek nie mógł sobie w obecnych czasach zrobić porannej jajecznicy na dużym ogniu. Cała wyżerka poszła do kosza, a chałupa świeżo po generalnym remoncie (nie dawniej niż w 1983 roku) nadaję się do ponownego malowania. Na domiar złego browar się skończył.

Głos

Możliwe że właśnie jesteśmy świadkami końca pewnej epoki... władze w wpr dostrzegły możliwy końca ciepłych posadek nadanych i obleganych od prawie ćwierć wieku! :) Sadzą kwiatki,os.Staszica całe w pstrokatych blokach...a na Stalowej Centrum Handlowe :) No więc obecny wygląd Stalówki nie za bardzo komponuje się z ich nowymi świeżymi pomysłami...Co za tym idzie możemy być świadkami 'samozapłonów' kamienic bądź też naturalnych 'katastrof' budowlanych na ul.Stalowej ;)

W

Ktoś sobie mieszkanie podpalił, żeby komunałkę dostać?

Gość

Patola się podpaliła.