19° Czwartek
18 Października

Pią

Sob
KPP Grodzisk Maz.

Ukradli paliwo, a chwilę później wpadli w ręce policjantów

Dwóch mężczyzn ukradło paliwo w Milanówku. Na swoich pojazdach mieli założone kradzione tablice rejestracyjne. Ponadto u jednego z zatrzymanych policjanci znaleźli amfetaminę.

Kilka dni temu dyżurny komisariatu w Milanówku otrzymał zawiadomienie o kradzieży paliwa na jednej ze stacji. –  Natychmiast w ten rejon zostały skierowane załogi patrolowe. Na ul. Królewskiej policjanci grodziskiego zespołu wywiadowczego zauważyli 2 opisane auta, którymi mieli poruszać się złodzieje paliwa. Kierowcy hondy i mazdy zostali szybko zatrzymani, a ich samochody dokładnie sprawdzone i przeszukane – poinformowała asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

Po sprawdzeniu okazało się, że wewnątrz pojazdów znajdują się kanistry ze skradzionym paliwem, na autach założone są poszukiwane przez policję tablice rejestracyjne, a kierowca hondy posiadał przy sobie amfetaminę.

I to nie jest koniec całej sprawy. Policjanci ustalili, że 31-latek i 35-latek są podejrzani o dokonanie podobnych kradzieży, które popełnili w ciągu ostatnich dwóch tygodni. Łączna wartość skradzionego paliwa w Grodzisku Maz., Milanówku i Skierniewicach to 2,5 tys. zł.

– Arkadiusz P. i Krzysztof E. usłyszeli zarzuty karne, do których się przyznali. Za kradzieże grozi im nawet po 5 lat więzienia. Pierwszy z mężczyzn odpowie także za posiadanie narkotyków, a za kradzieże poniesie odpowiedzialność w warunkach recydywy – podsumowała asp. sztab. Katarzyna Zych.


Seweryn Dębiński
seweryn.debinski@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 5

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość

zamiast resocjalizacji albo jako resocjalizacja , zostawiam Waszej ocenie : https://www.sadistic.pl/kolejna-porcja-karania-brazylijskich-rzezimieszkow-vt475596.htm . jestem za !

Oti

Obciąć obie łapy i wypuścić.

Dave

Kierowca Hondy i wszytsko jasne ...

Rado

5 lat to malo! 10 !!! Zwyrodnialcy!

Daro

Dozywocie !!!!