19° Sobota
22 Września


grodzisk.pl

Powstanie lewoskręt na ul. Nadarzyńskiej

To inwestycja, na którą kierowcy poruszający się po Grodzisku Mazowieckim czekają z niecierpliwością. Mowa o przebudowaniu skrzyżowania Nadarzyńskiej z Warszawską.

Przeszło dwa lata temu na wspomnianym skrzyżowaniu pojawiła się sygnalizacja świetlna. Była to odpowiedź na dość niebezpieczny wyjazd z ul. Piaskowej i ul. Warszawskiej na Nadarzyńską. Niestety pojawił się mały kłopot, a mianowicie korki tworzące się na Nadarzyńskiej od strony Książenic.

Jednak od pewnego czasu mówi się o rozwiązaniu tego problemu wybudowaniem lewoskrętu na ul. Nadarzyńskiej. Wreszcie plany zmienią się w rzeczywistość. Gmina zamierza poprawić przepływ samochodów na tym skrzyżowaniu. – Będzie tam przede wszystkim wybudowany lewoskręt z ul. Nadarzyńskiej w ul. Warszawską, ponieważ od strony Książenic mamy obecnie duże korki. Ponadto będzie dodatkowy pas do skrętu z ul. Warszawskiej w prawo. Takie rozwiązania powinny nas zabezpieczyć przed korkami. Ogłaszamy niebawem przetarg – mówi Grzegorz Benedykciński, burmistrz Grodziska Maz.


Seweryn Dębiński
seweryn.debinski@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 6

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

rondo

A co z rondem ? Przecież nie kto inny jak sam Burmistrz zabiegał o zakup działki pod rondo. Teraz już nie potrzebne ? Jak to się wizje zmieniają. Czyżby inne plany w głowie się narodziły ?

Gość

Zamiast ronda , skwerek za kilkaset tycięcy. To ci gospodarność.

Gość

A już miałem nadzieję, że przetarg rozstrzygnięty…

Gość

A tam nie miało powstać rondo?

Ola Boga

Tak źle i tak niedobrze

Gość

lepiej skręcić trzy razy w prawo niż raz w lewo