27° Środa
19 Września


KPP Grodzisk Maz.

Jechał pijany traktorem. Drogę oświetlał... telefonem

Do dość niecodziennego i bardzo niebezpiecznego zdarzenia doszło w Opypach pod Grodziskiem Mazowieckim. 21-letni Kamil P. podróżował traktorem mając ponad dwa promile alkoholu w organizmie. Ponadto nie miał uprawnień do kierowania pojazdami, a ciągnik nie był jego.

Kilka dni temu przed godz. 21.00 grodziscy policjanci otrzymali informacje od kierowców, że po ruchliwej drodze w Opypach ktoś jedzie traktorem bez świateł. – Natychmiast na miejsce została skierowana załoga patrolowa. Funkcjonariusze szybko zauważyli pojazd, którego kierowca oświetlał sobie drogę telefonem komórkowym – informuje asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

Jak się później okazało mężczyzna miał dwa promile alkoholu w organizmie... Co więcej, nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi. Policjanci zabezpieczyli pojazd, a kierowcę przewieźli na komendę.

I to nie koniec historii, bo następnego dnia na policję zgłosił się mężczyzna, który poszukiwał traktora... Po wytrzeźwieniu Kamil P. usłyszał zarzut kierowania w stanie nietrzeźwości oraz zaboru ciągnika.

– Grodziscy policjanci dziękują za szybkie zgłoszenie w tym przypadku i  zachęcają kierowców do reagowania na zagrożenia, stwarzane przez nietrzeźwych lub nieodpowiedzialnych użytkowników dróg – podkreśla asp. sztab. Katarzyna Zych.


Seweryn Dębiński
seweryn.debinski@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 12

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gośću

20lat kary?

Gość

to się nazywa samego siebie zaorać.ale jego telefon łapał pole??

Gość

GTA San Cebula

Gość

jechał na konwencje Grzesia bo usłyszał o sześciopaku

Gość

sędzia łaskawy na pewno wypuści

(L)

Wyrok: 15 lat orac pole :)))

Gość

Jechałem w przeciwną stronę - bardzo oślepiał, za wysoko trzymał telefon

Gość

Jaki model telefonu? Dobra reklama. :)

Gość

zabrać kluczyki razem z odciętymi rękami

TTk3

"Jechał pijany traktorem. Drogę oświetlał telefonem" Pan redaktor nie czuje jak rymuje :)

ore ore

za karę powinien przez 10 lat za darmo orać pole!

Gość

mistrz