27° Środa
19 Września


Plakat

Gwiazdy muzyki disco polo wystąpią, by pomóc małej Hani

21 września w Grodzisku Mazowieckim odbędzie się koncert charytatywny. Przybędą takie gwiazdy jak: Zenek Martyniuk, Łobuzy, Weekend, Camasutra, Ich Troje, Basta, Mario Bischin, Dagmara, Tropic, Nowator, Enjoy, Andre, Maczo, Ellixir, Exaited, E-mail. A wszystko zostało zorganizowane po to, by pomóc Hani, która cierpi na dziecięce porażenie mózgowe.

Hania urodziła się 29 kwietnia tego roku. Ważyła jedynie 960 gramów, a to dlatego, że w brzuszku swojej mamy „mieszkała” jedynie sześć miesięcy. Jej skóra była cienka i prawie przezroczysta – widoczna była każda żyła. Największe kłopoty rozpoczęły się w czasie jej drugiego dnia życia, gdy doznała masywnego wylewu krwi do mózgu (IV stopnia). Wcześniactwo pozostało u Hani duży ślad... Codziennie jest pod opieką szeregu lekarzy. Walka o jej powrót do zdrowia trwa.

Z myślą o małej Hani przygotowano koncert charytatywny, podczas którego wystąpi wiele gwiazd muzyki disco-polo. Ale... nie tylko! Gwiazdą wieczoru będzie Zenek Martyniuk. Na scenie m.in. zobaczymy zespoły: Ich Troje, Weekend czy Łobuzy. Podczas koncertu rozprowadzane będą cegiełki o wysokości 10 zł. Każda z nich weźmie udział w losowaniu nagród. A nagrodami głównymi są: wykonanie elewacji domu o wartości 20 tys. zł i remont mieszkania o wartości 5 tys. zł.

Impreza odbędzie się na Stadionie Miejskim w Grodzisku Mazowiecki przy al. Mokronoskich 4. Start 21 września o godz. 16.00. Wstęp wolny.

Postępy w leczeniu Hani możecie śledzić na stronie facebookowej: Hania – Nasz Wojownik.


Seweryn Dębiński
seweryn.debinski@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 3

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Wpr

Lubudubu bedzie w Grodzisku !!! :(

Daro

Porazka! Fatalni wykonawcy i muzyka. Koszmar !!!

Gość

Zenek to jest prawdziwy Artysta a nie jakieś hip hopy