16° Wtorek
16 Października

Śr

Czw

Pią

Sob


KPP Grodzisk Maz.

Chciał spalić żonę. Trafił za kratki

Wracamy do tematu. Mężczyzna, który oblał żonę benzyną i groził, że ją podpali na tę chwilę trafił do aresztu na trzy miesiące. Jednak może mu grozić nawet do pięciu lat pozbawienia wolności. Policjanci ustalili, że 45-latek znęcał się nad żoną od kilku lat, a także i córką.

O sprawie informowaliśmy 4 października tuż po tym dramatycznym zdarzeniu (kliknij tutaj). Przypomnijmy, że w Mościskach pod Grodziskiem Mazowieckim doszło do awantury domowej, w czasie której mąż oblał żonę benzyną. Groził, że ją podpali. Musieli interweniować policjanci, którzy w porę pojawili się na miejscu. Obezwładnili agresywnego mężczyznę i odebrali mu zapalniczkę. Na szczęście obeszło się bez osób rannych.

Sprawa ma swój dalszy ciąg. – Mężczyzna trafił do policyjnej celi. Badanie jego stanu trzeźwości wykazało, że ma w organizmie prawie dwa promile alkoholu. Podczas wykonanych w sprawie czynności dochodzeniowo-śledczych policjanci ustalili, że zatrzymany od ponad pięciu lat znęcał się fizycznie nad swoją żoną, a w krótszym okresie także nad córką – informuje asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

Mężczyzna usłyszał zarzuty popełnienia przestępstw wobec obu kobiet. Sąd przychylił się do wniosku śledczych i zastosował wobec sprawcy tymczasowe aresztowanie na trzy miesiące. Za te czyny grozi mu nawet pięć lat pozbawienia wolności.


Seweryn Dębiński
seweryn.debinski@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 9

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość

A co to, małżonek nie wolno spalać??

Gość

''że kobieta jest podległa męszczyźnie '' trzeba mieć pusto pod czapką żeby w XXI wieku, w środku Europy pisać takie głupoty. No chyba, że to miał być dowcip, ale kiedy się śmiać?

Gość

To debil nie człowiek. Do kamieniołomów a nie do celi.

maciej

i znowu to magiczne słówko "nawet"... jak listek figowy który ma zasłaniać brzydki aspekt naszego wymiaru niesprawiedliwości - mianowicie taki że prawo jest łagodne dla wszelkiego rodzaju bandytów. "nawet" pięć lat za próbę morderstwa ze szczególnym okrucieństwem... dla kogo jest to rytualne "nawet"? z kogo wy sobie jaja robicie?

Króluj Nam Chryste

Świat jest tak stworzony przez Boga, że kobieta jest podległa mężczyźnie i gdy jest ona nie posłuszna można ją karać.

PiS

Myślę, że żona powinna ponieść karę za oczernianie męża. W Naszym Państwie każda taka kobieta będzie musiała przedstawić co najmniej 7 bezstronnych świadków. Gdy ich nie przedstawi będzie z urzędu karana za krzywoprzysięstwo i oczernianie swojego męża

Ludmiła

Zastanawiam się co to się w bani dzieje... tu żonę w 9 miechu kosuje ten gamon nad rodziną się znęca... sam melanzuje często się z kobita nie zgadzam ale takie hece... parówe pod tluczek do kotletów jak kutasić nie umie będzie spokojniejszy, koty bynajmniej są po kastracji

Gość

5 lat tylko ? To jakis zart?

Stary Maniek

hola hola zaraz chciał spalić ...a może pomyślał niech ją piekło pochłonie