16° Wtorek
16 Października

Śr

Czw

Pią

Sob


Seweryn Dębiński

Zaczepiał dziewczynkę w drodze ze szkoły. Pedofil?

Policjanci z Milanówka poszukują mężczyzny, który w miniony wtorek miał zaczepiać w drodze ze szkoły uczennicę podstawówki nr 1. O ostrożność i zwrócenie uwagi na bezpieczeństwo dzieci apelują w internecie rodzice dziewczynki.

W mediach społecznościowych pojawił się apel i opis tej niebezpiecznej sytuacji. – Pilne... Do wszystkich rodziców dzieci, które chodzą do szkoły podstawowej nr 1 w Milanówku. Wczoraj około 16-17 moją córkę zaczepił pedofil. Namawiał usilnie do podwiezienia do domu i proponował słodycze. Na szczęście moje dziecko okazało zimną krew i uciekło, ale apeluję do wszystkich rodziców, bądźmy czujni. Nie ma wsparcia ze strony policji bo są cięcia, tak dziś tłumaczył mojemu mężowi pan policjant jak mąż złożył powiadomienie, więc siła w nas rodzicach – czytamy w poście zamieszczonym przez mamę dziewczynki.  

O szczegóły zapytaliśmy policję. – We wtorek, 9 października, otrzymaliśmy zgłoszenie od mieszkańca Milanówka, który poinformował o tym, że jego córkę w drodze ze szkoły zaczepił mężczyzna jadący ciemnym samochodem. Podjęliśmy czynności w celu ustalenia kim była ta osoba. Policjanci zebrali materiały z kamer monitoringu, docierali do właścicieli ciemnych aut, ale nie byli to mężczyźni opisywani przez dziecko i przez ojca. Nadal prowadzone są w tej sprawie czynności. Nadzorujemy teren tej szkoły i okolice – mówi st. asp. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.


Ewelina Latosek
ewelina.latosek@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 15

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

i wszyscy razem

KĄ STY TÓC JAAAAAA BOOOOO RYYYYYYYS BÓTKAAAAAAA MICHAAAAAAŁŁŁŁŁŁŁ SZCZERBAAAAAAAA KĄ STY TÓC JAAAAAAA !!!!!!!!!!!!!!!!!!

KODowiec

POdobno gdy uciekał to krzyczał WOLNEEEEEE SĄDYYYYYY KON STYTUC JAAAAAAAA

Gość

z mojego podwórka : za czasów gdy byłem żonaty , po "cesarce" żony przy dziecku robiłem wszystko - teściowa i żona śmiały się że mógłbym nawet piersią karmić i .... na sprawie rozwodowej stwierdziły wspólnie że to zboczone żeby ojciec w ten sposób okazywał uczucia . dla ułatwienia dodam że ex żona jest z najwyższym stopniem nauczycielskim pedagogiem w przedszkolu i uczy wasze dzieci ! a ja ? mam normalną rodzinę i wnuki. ps. w/w córka nie poznaje mnie na ulicy po terapii prania mózgu przez ex. oczekuję wiader pomyj wylewanych na moją głowę przez internautów....

Gość

lewak

Wpr cp61

Jeśli to ksiądz, to tylko chciał poczęstować cukiereczkiem, ewentualnie dać "ciumka", wykąpać bo brudne, pomasować brzuszek, nic groźnego...

Odprowadzajmy dzieci

A niektórzy ojcowie by chcieli, żeby dziecko w podstawówce samo chodziło i wracało ze szkoły jak ma dość blisko, bo już jest ''duże'' i samodzielne! Dobrze, że panie wychowawczynie w szkołach apelują na początku roku najniższych klas, by dzieci nie chodziły same. Inaczej rodzice myślą, że dzieci są samodzielne i mogą iść same, ale ''strzeżonego Pan Bóg strzeże'' - jak to się mówi i absolutnie dzieci niech same nie chodzą, szczególnie dziewczynki! Nawet jeśli są nadwyraz samodzielne. Trzeba je chronić właśnie np. przed takimi sytuacjami! Koniecznie! Wszystkich sytuacji się z dzieckiem nie omówi, wszystko może się zdarzyć. Apeluję do wszystkich rodziców! Ja wiem, przed pracą, po pracy, na zajęcia dodatkowe. Wtedy jest więcej zajęć z odprowadzaniem i szykowaniem, ale trzeba! Dla bezpieczeństwa naszych dzieci!

Ktosiu88

Do Gościa 1234, dokladnie, niech sprawdzą czarne samochody na najblizszych plebaniach.

Maxi-Kaz

Granatowe VW Passaty. Typowe auto zboków.

zabic skurwysyna

Zutylizowac

Głos

Do Policji,zastrzelić na miejscu i upozorować próbę ataku...Społeczeństwo Wam podziękuje!

Gość

Mieszkam w Grodzisku. Osiedle na granicy z Milanówkiem. Pojawiły się u nas ogłoszenia na osiedlu,ze po wieloletniej odsiadce wyszedł na wolność groźby pedofil,który zamieszkał w naszej bliskiej okolicy. To chyba nie jest przypadek...

Gość1234

ksiądz

Gość

Łapać tę hołotę i obcinać dwudziesty pierwszy paluszek.

Daro

I waniljowe trabanty !!!

Gość5

Należy sprawdzić czarne wołgi.