29° Sobota
18 Sierpnia

Nie

wpr24

Dziś gra miejska w Brwinowie

Brwinów uzyskał prawa miejskie 60 lat temu. Upamiętnieniem tej rocznicy będzie gra miejska „Miasto Brwinów: 60 lat minęło”,  która odbędzie się w Brwinowie w dniu jutrzejszym.

Gra miejska poprowadzi przez kolejne dziesięciolecia historii miasta. Drużyny uczestników będą przenosić się w czasie – od lat 50. XX w., kiedy to Brwinów otrzymał prawa miejskie, aż po współczesność. Stowarzyszenie Projekt Brwinów zaprasza na ten niezwykły spacer całe rodziny, dzieci, młodzież oraz dorosłych. Po drodze na uczestników czekają różne zadania i zagadki, a na mecie – niespodzianki dla tych, którzy przejdą całą trasę. Znajomość historii Brwinowa nie będzie wymagana na starcie. Organizatorzy chcą jednak przekonać uczestników, że Brwinów nie jest sennym miasteczkiem – to niezwykłe miejsce, z ciekawą historią, zabytkami i niezwykłymi ludźmi. Kto by się spodziewał, że coś łączy Brwinów z kometą Halleya, zamachem na Hitlera albo igrzyskami olimpijskimi… Poza tym można w nim odkryć prawdziwe skarby!

Start gry nastąpi w niedzielę 25 kwietnia 2010 r. w godz. 14.30-15.00 spod ratusza w Brwinowie, ul. Grodziska 12. Internetowa rejestracja uczestników oraz więcej informacji na temat gry znajduje się na stronie: www.brwinow.org


MS/ inf. prasMS/ inf. pras

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 0

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy - dodaj swój komentarz