-6° Niedziela
25 Lutego

Pon

Wt

Śr

Czw

Pią

Sob
Anna Zwolińska

Akcja na Kopernika, 84-latek w szpitalu

Starszy mężczyzna przewrócił się i nie mógł wydostać się z mieszkania przy ul. Kopernika w Pruszkowie. Pomoc wezwał sąsiad.

Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od jednego z naszych czytelników. – Na Kopernika w Pruszkowie po godzinie 10 na sygnale przyjechała policja i straż pożarna. Mieli łom i inne narzędzia do otwierania drzwi, po chwili przyjechało pogotowie – napisał do nas czytelnik Staszek.

Okazało się, że starszy mężczyzna przewrócił się w mieszkaniu. – 84-latek nie mógł wydostać się z domu. Starszy mężczyzna przewrócił się. Jego sąsiad wezwał właściwe służby, które mogły dostać się do środka i udzielić 84-latkowi pomocy – mówi nam podkom. Karolina Kańka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji.

Jaki jest stan mężczyzny? – 84-latek miał zaburzenia krążenia mózgowego i został przewieziony do szpitala – podaje Wojciech Diadia, kierownik pruszkowskiej bazy Falck Medycyna.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.


Jakub Małkiński
jakub.malkinski@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 3

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość13

tych jednostek psp w jednym miejscu to nie zadużo.

Radek

Bravo sasiedzie !

Gość

brawo dla sąsiada