27° Niedziela
22 Lipca

Pon

Wt

ŚrCZD.pl

Ania i Robert Lewandowscy przekazali pół miliona złotych na remont CZD

Można powiedzieć, że Ania i Robert Lewandowscy wcielili się w wielkanocne zajączki. Sportowa para postanowiła przekazać pół miliona złotych na remont Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie.

– 20 marca pacjentów z Oddziału Rehabilitacji Neurologicznej i Pediatrycznej CZD odwiedziła Anna Lewandowska. To było prawdziwie inspirujące spotkanie, w trakcie którego Ania pokazała naszym pacjentom, jak wydobywać z siebie każdego dnia motywację, by żyć zdrowo i być w dobrej formie. To była trzecia wizyta Ani w Centrum Zdrowia Dziecka, wcześniej dwukrotnie odwiedziła wspólnie z Robertem naszych pacjentów: w 2014 roku pacjentów z Kliniki Nefrologii, Transplantacji Nerek i Nadciśnienia Tętniczego i Kliniki Onkologii, a pod koniec 2017 roku pacjentów z Kliniki Onkologii – informują przedstawiciele szpitala.

Po wizycie w CZD Ania i Robert Lewandowscy zdecydowali się wesprzeć szpital finansowo. Placówka otrzyma od nich aż pół miliona złotych. Pieniądze pozwolą wyremontować zalany w październiku ubiegłego roku oddział rehabilitacji. Oddział remontu wymagał już od dawna, sytuacja po zalaniu jeszcze bardziej się pogorszyła. Szpital jest w trudnej sytuacji finansowej i nie mógł sobie pozwolić na przeprowadzenie remontu z własnych środków.  Dzięki wsparciu Lewandowskich remont oddziału może ruszyć już latem.


Anna Zwolińska
anna.zwolinska@wprmedia.pl

Podobne artykuły


Komentarze | 14

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość

Państwo to tylko daje 500+ zeby miec poparcie a o chore dzieci sie juz nie martwi dobrze ze są tacy ludzie co maja i potrafia się dzielic

Gość

Już mamy dość tych Lewandowskich...to co że przekazali... Wielkie Hallo... mają to dają... może z podatku dali ten procent... wszystko robią żeby być na fali... mają parcie na szkło...ale Klasy nie mają...!!!!!!

Zapora

Negatywne komentarze zgryżliwych mend!

Antyhejt

Jak zwykle w takich sytuacjach pojawiają się zazdrosne reakcje nieudaczników życiowych którzy z zawisci hejtuja ludzi którym nawet w jednym procencie do pięt nie dorastaja!Dareczku kim ty cebulaku jesteś i czym możesz zaimponować???Polska narodowa cecha...zniszczyć kogoś kto ma lepiej ode mnie...zhejtowac osobę która nie ma problemu z przezyciem do tzw. pierwszego.Lewandowski to LEGENDA i twój hejt żałosny człowieczku tego nie zmieni!!!!Jego zna cały świat a ciebie tylko sąsiedzi!!!!Masakra!Nawet mi nie zależy takich biednych ludzi z mega kompleksami!!!

Patryk

Super, że pomagają!

Daro

Lewandowski i jego kobieta to porazki dwie. Mimo tej kasy. Out z Pruszkowa!

Anna

Nudne towarzystwo. Mamy juz ich dosc. Porazka!

Darek

Lewy a szczegolnie jego zona to osoba slaba. Pan Wojewodzki dobrze to pokazal. Tam byla ich kompromitacja. Ja tez mam juz ich dosc!

Gość

super, brawo !

Gość

Szacunek dla Państwa Lewandowskich, wstyd dla ministerstwa zdrowia.

Gość

przecież to nie warszawa pomogła Robertowi jak go odrzuciła legia tylko Pruszków

500tys.EURO

Lewy przestań machać rękoma podczas meczu bo już zaczynasz gwiazdorzyć a taka postawa niczego dobrego nie wróży ani Tobie, ani drużynie !

pik

Szacunek dla Państwa Lewandowskich, WSTYD dla ministerstwa zdrowia.

Gość

Dzięki za to, że pomagają.