27° Środa
19 Września


czd.pl

Ania i Robert Lewandowscy znów wsparli Centrum Zdrowia Dziecka

Ania i Robert Lewandowscy to nie tylko rodzina sportowców. Oboje chętnie angażują się w akcje charytatywne i pomocowe. W ostatnim czasie ponownie wsparli Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie.

Rodzina Lewandowskich na początku roku przekazali pół miliona złotych na remont, zalanego w październiku 2017 r., oddziału rehabilitacji. Prace dobiegły końca, a w miniony poniedziałek odbyło się uroczyste otwarcie oddziału. – Dzięki przekazanym środkom przez Anię i Roberta Lewandowskich, na Oddziale Rehabilitacji zostały wyremontowane sale chorych, wymienione sufity na sufity kasetonowe, ściany zostały zabezpieczone nową okładziną, zostały wymienione grzejniki, oraz zwiększono ilość łazianek i przeprowadzono gruntowny remont już istniejących. Remont wpłynął na poprawę warunków bytowych i sanitarnych, jak również na zwiększenie komfortu pobytu Pacjentów i ich opiekunów w salach chorych. Po oficjalny otwarciu oddziału nasi Pacjenci mieli okazję spędzić czas z darczyńcami. Jesteśmy niezmiernie wdzięczni Ani i Robertowi Lewandowskim, którzy już od kilku lat odwiedzają naszych Pacjentów – podkreśla dyrekcja Instytutu „Pomnik-Centrum Zdrowia Dziecka”.

Ania i Robert Lewandowscy z okazji swoich 30-tych urodzin postanowili zorganizować bal charytatywny, a zebrane w jego trakcie środki przekazać Klinice Neurochirurgii w CZD. – Na chwile obecną z urodzin Ani i Roberta Lewandowskich wpłynęło 136 950,00 zł i 5 000,00 EUR., a kolejne środki nadal wpływają – dodaje dyrekcja.


Anna Zwolińska
anna.zwolinska@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 14

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość

wielkie słowa uznania, szczytny cel, gdybyśmy mieli więcej takich ludzi życie byłoby przyjemniejsze.

Gość

Wszyscy jesteście śmieszni. Połowa im zazdrości że mają kasę a druga że są sławni. Bzdury tylko piszecie. żadne z was nawet nie zwróciło uwagi na co dali kasę i dają a nie muszą. Dzięki nim wyremontowali coś dla dzieciaków, których jak przypuszczam ani nie macie a jak macie to nie dbacie. Kto z was chociaż raz kiedyś poza pitem dał kasę na jakiś cel? Śmieszne maluszki które tylko z hejtu próbują zabłysnąć w tym kraju.

Gość z Sułkowskiego

A jaki to ma związek z powiatem pruszkowskim ??????????? Kiedy remont Sułkowskiego ?

Marta

Każdy potrafi tylko komentować, że są tacy, śmacy. Proponuję tym co komentują też coś takiego zrobić. Nie ma funduszy? Kariera nie wyszła? To siedzcie cicho. Można lubic, nie lubić, ale jako jedyni z nielicznych mają taki gest.

Gość

Na prezydenta go. W końcu światowiec. Moze cos wykopie z Pruszkowa?

Gość

nurtuje mnie pytanie jeśli Robert ma ksywkę ,,lewy,, to ciekawe kto ma ksywkę ,,prawy,,?

lennox

Rado, a co złego Oni tobie albo Pruszkowowi zrobili, dzieciaku ?

Gość

I bardzo fajnie :)

Gość

Wszystko ładnie, piękne. Mają pieniadze to dają ile im pasuje. Tylko po co się z tym tak afiszowac? Dla poklaskow,dla rozglosu, reklamy.

Tadek

Fatalne malzenstwo! Mamy juz ich dosc

Rado

Lewy wypad z ta baba z Pruszkowa! My Was nie chcemy widziec

Kulpik

Najwarzniejsze ze nie mają łupierzu.

Tomek

A kogo to interesuje? Lansujecie bezwartosciowe osoby? Dlatego bo dla mediow sa ok. Tak?

abcGość

brawo