19° Sobota
22 Września


Bolo Skoczylas

Ankieta dotycząca komunikacji z urzędem

Mieszkańcy Pruszkowa mogą zabrać głos w sprawie usług urzędu on-line. Magistrat przygotował ankietę, którą należy wypełnić do 6 listopada.

Coraz więcej spraw załatwiamy przez internet. Niezwykle istotna jest również komunikacja on-line z urzędem miasta, która może pozwolić na szybkie i bezproblemowe uzyskanie niezbędnych informacji. Nie zawsze jednak wszystkie narzędzia są dostosowane do potrzeb mieszkańców. Dlatego też pruszkowski urząd postanowił zapytać mieszkańców o  ich potrzeby. – Chcemy poznać opinie, potrzeby i oczekiwania mieszkańców miasta w zakresie korzystania z usług urzędu on-line, aplikacji służącej do komunikacji urzędu z mieszkańcami miasta – podaje Urząd Miasta Pruszkowa.

Warto podkreślić, że magistrat opracowuje wniosek w ramach konkursu Human Smart Cities, który jest organizowany przez Ministerstwo Rozwoju. Głównym celem projektu jest kreowanie miasta jako przestrzeni przyjaznej do życia. – Na etapie opracowania założeń  projektu zależy nam na określeniu potrzeb oraz opinii mieszkańców w zakresie korzystania z usług urzędu on-line, aby jak najlepiej dopasować projektowane rozwiązania do bieżących potrzeb – zaznacza pruszkowski magistrat.

Ankieta dostępna jest tu


Jakub Małkiński
jakub.malkinski@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 7

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość

Hehe, uslugi on-line jak Panie urzedniczki zamiast zalatwic klienta chcącego założyć działalność gospodarczą, w ramach jednego okienka, ganiaja mlodego czlowieka niepotrzebnie po wszystkich urzedach, skarbowym, zusie... Bo nawet nie wiedzą, ze wniosek nalezy przyjąc majpierw, hehe smiechu warte jak będzie działac on-line

Gość

Cytuję: "kreowanie miasta jako przestrzeni przyjaznej do życia". Jak to ładnie brzmi. Już widzę chodniki bez dziur, czyste ulice, zielone i nie rozjechane trawniki, pachnące powietrze itd. itp.. Na razie tylko w rzeczywistości wirtualnej pruszkowskiego magistratu.

Gość

Ależ obskurny jest ten budynek na zdjęciu. Jaki gospodarz takie obejście. Czas na zmiany.

loku

myślałem, że chodzi o brak komunikacji z Warszawą i wewnętrznejw Pruszkowie i z sąsiednimi miastami, a tu takie sprawy zaprzątają, o niczym znaczy.

Gość

No proszę.... A fani Pana Jana jeszcze miesiąc temu byli oburzeni jak to Starosta robi ankietę na temat stref płatnego parkowania poprzez googla... Rozumiem że tylko Starzyński ma do tego prawo jak i do spotykania się z mieszkańcami, ale ciesze się że Pan Prezydent czerpie wzorce od najlepszych. Szkoda tylko że tak późno i z takim hejtem

Gość

Niech oni juz przestaną żartować i sie wygłupiać.

Q

Jest jest jest niemozliwe stalo sie mozliwe waskie gardlo juz otwarte i zapewne to wina Tuska