20° Środa
18 Października

Czw

Pią

Sob

Nie

Pon

Wt
archiwum

Ankieta: Strefy Płatnego Parkowania

Powiat Pruszkowski wraz z Fundacją UPstarter zaprasza do wypełniania ankiet dotyczących planu wprowadzenia na terenie Miasta Pruszków Strefy Płatnego Parkowania.

W związku z planami Urzędu Miasta Pruszków dotyczącymi uruchomienia Strefy Płatnego Parkowania Niestrzeżonego w Pruszkowie władze Starostwa Powiatowego chcą poznać opinię mieszkańców na ten temat. Strefa częściowo miałaby znajdować się przy ulicach zarządzanych przez Starostwo Powiatowe dlatego w jego ocenie niezbędne jest zapytanie o zdanie na ten temat samych mieszkańców. 

Dopiero po zapoznaniu się z opinią mieszkańców władze Starostwa Powiatowego podejmą decyzję w tej sprawie.

Zapraszamy do wypełniania ankiety na temat Stref Płatnego Parkowania w Pruszkowie!


REDAKCJA
kontak@wpr24.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 5

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Wernon

Moim zdaniem zamiast parkometrów powinna być wzmożoną kontrola prawidłowego parkowania w Pruszkowie, bo to staje się " wolną amerykankom" od klasycznego przysłanianie przejść dla pieszych po blokowanie pasów ruchu " bo ja tylko na sekundę" , albo głęboko na chodniku, bo paru kroków się kierowcy przejść nie chce, musi mieć pod nosem. I surowe, bez litości tłumaczeń kary. Myślę, że ta metoda da zarobić miastu, a z czasem, kto wie, może nabierze Pruszków mitu kulturalnej jazdy po mieście. Zaś parkometry to zbyt delikatną sprawa. Pruszków się rozwija i otwiera dla inwestorów ( bo w dużych miastach zadrogo) taki rygor, co krok opłaty mógłby zniechęcić.

Gość

Ankieta tendencyjna, widać, że chęć wdrożenia stref płatnego parkowania przewyższa zdrowy rozsądek. Jak płatne strefy parkowania mają rozwiązać problem, jak miejsc parkingowych w Pruszkowie jest jak na lekarstwo. Ludzie gdzieś muszą zostawić samochód. Jak będą płatne strefy, to zacznie się zastawianie jeden drugiego w miejscach bezpłatnych, albo zajmowanie miejsc parkingowych na okolicznych osiedlach. Pomijam już że komuś kto przygotował ankietę brak rozumu, jak można zadać kolejne pytanie o stawki jak wcześniej zaznaczyło się, że nie akceptuje się pomysłu. Niech zbudują więcej bezpłatnych parkingów, zamiast kolejnych bloków, to problem sam się rozwiążę

socjolog

Ankieta zrobiona jest tak aby wykazać potrzebę strefy platnej. Wymuszanie odpowiedzi o ceny itd przy braku akceptacji platnego parkowania jest karygodnym błędem w konstrukcji ankiety. Już widzę wyniki w których ogłoszą że przecież wszyscy wskazali ceny, więc akceptują strefę. Wstyd. Ale czego się spodziewać...

Gość

Pewnie po to żeby zebrać jak najwięcej danych. Prosta sprawa im więcej pytań teraz tym mniej w przyszłości. Jak już robią badanie to niech dowiedzą się jak najwięcej.

Gość

bez sensu ta ankieta - jeżeli zaznaczam, że strefa nie rozwiąże problemu to dlaczego mam odpowiadać na pytania typu ile powinna kosztować godzina?