19° Sobota
22 Września


Seweryn Dębiński

Atak nożownika w Milanówku

Policjanci z grodziskiej komendy szukają mężczyzny, który w sobotni wieczór bez powodu zaatakował nożem 53-letniego przechodnia. Napastnik uciekł.

Do zdarzenia doszło około godz. 21.00 na ul. Królewskiej w rejonie Tesco. Nieznany sprawcza zaatakował przechodnia. – Zgłoszenie otrzymaliśmy od poszkodowanego. Mężczyzna został zaatakowany przez napastnika, który miał nóż. Poszkodowany bronił się i w wyniku szarpaniny zranił się w podbródek i rękę. Trafił do szpitala, gdzie został opatrzony. Nie były to bardzo poważne rany – mówi nam asp. sztab. Kaarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

Policjanci poszukują młodego mężczyzny w wieku 20-25 lat. – Na ten moment nie mamy zbyt wielu informacji. Dysponujemy jedynie relacją poszkodowanego, którą otrzymaliśmy chwilę po zdarzeniu. Poszkodowany 53-latek będzie przez nas przesłuchiwany w charakterze świadka – dodaje asp. sztab. Zych.

Grodziscy policjanci sprawdzają również czy zdarzenia nie zarejestrowały kamery monitoringu. Świadkowie zdarzenia proszeni są o kontakt z policją.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.


Anna Zwolińska
anna.zwolinska@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 4

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość

Kozak z nożem,połamać frajerowi ręce i po karze.....

Gość

Że terminala nie ma to ja się akurat cieszę a tam gdzie to się stało to już dawno ludzie bali się chodzić bo nawet latarni nie ma . Ja mam do tego miejsca 100 m . Było to zgłaszane do miasta że ciemno ale oni chyba czekali aż coś się stanie , wiec jest szansa że teraz coś zrobią , jak zawsze po tragedii

Kamil

Zaraz oszołomy napiszą ,że z ,,Terminalu " wracał .Ten już dawno nie istnieje ale jego duch się unosi. Szkoda ,,Terminalu" ale na oszalałe mohery nie ma rady w Milanówku ...

Ted

Pani Szydło: "....w tej chwili Polska jest bezpieczna, Polacy są bezpieczni..." "...Polska jest bezpieczna, w tej chwili nie ma żadnych zagrożeń..." "...wzmocnienie bezpieczeństwa, jest dla nas priorytetem"." "...Dzisiaj Polska to kraj bezpieczny..." Pan Błaszczak "...Polska jest bezpieczna. Robimy wszystko, żeby była bezpieczna..." "...Polska jest bezpieczna, bo nie godzimy się na przyjmowanie uchodźców ..." Jest pan pewien panie Błaszczak, że trochę uchodźców nie poprawiłoby nam statystyki kryminalnej? - bo tam gdzie oni są, wracam wieczorami z knajpy na piechotę. W Polsce zawsze biorę taksówkę - żeby było bezpiecznie.