27° Sobota
21 Lipca

Nie

Pon

Wt

Śr


milanowek.pl

Autobus lekarstwem na zamknięte przejście

Od dzisiaj mieszkańcy Milanówka mogą korzystać z bezpłatnego autobusu, który przewozi na drugą stronę torów PKP ze względu za zamknięcie przejścia od strony ul. Krakowskiej.

Zgodnie z zapowiedziami, kolejarze rozpoczynają przygotowania do modernizacji podmiejskiej linii kolejowej, co skutkuje m.in. zamknięciem przejścia podziemnego od strony ul. Krakowskiej w Milanówku. Od dziś w mieście-ogrodzie kursuje specjalny autobus, który pomoże przedostać się na drugą stronę torów.

– Informujemy, że w związku z rozpoczęciem modernizacji linii kolejowej w Milanówku oraz zamknięciem przejścia podziemnego od strony ul. Krakowskiej od dnia 4 maja 2017 r. do odwołania będzie kursowała nowa, bezpłatna linia autobusowa. Linia będzie kursowała z częstotliwością co 30 min. pomiędzy przystankami zlokalizowanymi po obydwu stronach przystanku PKP Milanowek (przy ul. Krakowskiej i ul. Przeskok róg ul. Warszawskiej). Kursy będą realizowane w godz. 6.00-19.00 – informuje milanowski urząd miasta.


REDAKCJA
kontakt@wpr24.pl

Podobne artykuły


Komentarze | 3

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

wpr'ek

"najbliższy czynny taras widokowy we Wrocławiu"... Bareja ciągle żywy :D

Gość

Chore jechac 15-20min przez pól miasta żeby dostać się na drugą stronę

W

W Pruszkowie by się nie dało a napewno nie za gratis - przykład zamkneli przejazd przy Działkowej przez nieudolność władz miasta i nic bezpłatnego niema