Autobus wpadł do rowu

RSS Drukuj A | A
Data publikacji: 2013-01-25 07:36:32

wpr24

​W czwartek wieczorem w Parzniewie autobus PKS Grodzisk Mazowiecki wjechał do rowu. Pojazd został wyciągnięty dopiero po trzech godzinach.

​– Wczoraj około godziny 20.30 autobus grodziskiego PKS-u wpadł do rowu na drodze powiatowej w Parzniewie na ulicy 36 P.P Legii Akademickiej, która jest ciągle zasypana śniegiem. Pługosolarki dawno tam nikt nie widział – informuje jeden z czytelników. – Na szczęście w autobusie nie było pasażerów. Pojazd dopiero po około trzech godzinach został wyciągnięty podnośnikiem co widoczne jest na zdjęciach – dodaje.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Podobne wiadomości

Wypadek w Pęcicach

PĘCICE Około godziny 8.00 na ul. Sokołowskiej w Pęcicach doszło do wypadku. Są poszkodowani.

Śmiertelne potrącenie na Granicznej

BRWINÓW W piątkowy wieczór na ulicy Granicznej w Brwinowie 62-letni mężczyzna został śmiertelnie potrącony przez samochód. Okoliczności wypadku bada prokuratura.

Dwuletnie dziecko wypadło z okna

PIASTÓW Z okna na drugim piętrze domu jednorodzinnego przy ul. Ogińskiego w Piastowe wypadło dwuletnie dziecko. Do zdarzenia doszło tuż przed. godz. 11.00. Na miejscu interweniowały służby medyczne i policja.

Daj nam znać! Wysyłaj zdjęcia, filmy!

Byłeś świadkiem wypadku
lub dramatycznego zdarzenia?
Coś cię zaskoczyło lub rozzłościło?

Wyślij SMS lub MMS na numer 600 924 925

Wyślij e-mail na kontakt@wpr24.pl

Wyślij zdjęcie / video przez formularz