Autobus wpadł do rowu

RSS Drukuj A | A
Data publikacji: 2013-01-25 07:36:32

wpr24

​W czwartek wieczorem w Parzniewie autobus PKS Grodzisk Mazowiecki wjechał do rowu. Pojazd został wyciągnięty dopiero po trzech godzinach.

​– Wczoraj około godziny 20.30 autobus grodziskiego PKS-u wpadł do rowu na drodze powiatowej w Parzniewie na ulicy 36 P.P Legii Akademickiej, która jest ciągle zasypana śniegiem. Pługosolarki dawno tam nikt nie widział – informuje jeden z czytelników. – Na szczęście w autobusie nie było pasażerów. Pojazd dopiero po około trzech godzinach został wyciągnięty podnośnikiem co widoczne jest na zdjęciach – dodaje.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Podobne wiadomości

Kolizja trzech aut

GRODZISK MAZ. W Odrano-Woli (gmina Grodzisk Mazowiecki) zderzyły się trzy samochody. Było podejrzenie, że są ranni. Na szczęście szybko okazało się, że nikt nie ucierpiał.

Wypadek? Mężczyzna nadział się na płot

Żabia Wola W Osowcu (gmina Żabia Wola) doszło do groźnego wypadku. Mężczyzna nadział się na metalowy płot. W ciężkim stanie został zabrany do szpitala.

Bezpieczny długi weekend

REGION Żadnych wypadków, za to 24 kolizje i siedmiu kierowców, którzy nie zdołali powstrzymać się od wsiadania za kierownicę po kilku głębszych lub po narkotykach – tak wyglądają statystyki po długim weekendzie.

Daj nam znać! Wysyłaj zdjęcia, filmy!

Byłeś świadkiem wypadku
lub dramatycznego zdarzenia?
Coś cię zaskoczyło lub rozzłościło?

Wyślij SMS lub MMS na numer 600 924 925

Wyślij e-mail na kontakt@wpr24.pl

Wyślij zdjęcie / video przez formularz