Autobus wpadł do rowu

RSS Drukuj A | A
Data publikacji: 2013-01-25 07:36:32

wpr24

​W czwartek wieczorem w Parzniewie autobus PKS Grodzisk Mazowiecki wjechał do rowu. Pojazd został wyciągnięty dopiero po trzech godzinach.

​– Wczoraj około godziny 20.30 autobus grodziskiego PKS-u wpadł do rowu na drodze powiatowej w Parzniewie na ulicy 36 P.P Legii Akademickiej, która jest ciągle zasypana śniegiem. Pługosolarki dawno tam nikt nie widział – informuje jeden z czytelników. – Na szczęście w autobusie nie było pasażerów. Pojazd dopiero po około trzech godzinach został wyciągnięty podnośnikiem co widoczne jest na zdjęciach – dodaje.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Podobne wiadomości

Wpadł pod wukadkę

KOLEJ Kierowca nie zauważył nadjeżdżającej kolejki WKD i wjechał na przejazd. Doszło do wypadku, ale nikomu nic się nie stało. Na trasie mogą występować utrudnienia.

Weekend wyjątkowo bezpieczny

REGION W ciągu czterech dni zarówno w Pruszkowie, jak i w Grodzisku Mazowieckim policjanci nie odnotowali ani jednego wypadku.

Nie możemy leczyć na siłę

PRUSZKÓW Jeśli poszkodowany nie jest chory psychicznie i nie zagraża sobie i osobom postronnym, nie możemy wezwać karetki wbrew jego woli. Co w takim razie mogę zrobić? Z takim dylematem spotkał się jeden z mieszkańców Pruszkowa, który pomógł przypadkowo spotkanej kobiecie.

Daj nam znać! Wysyłaj zdjęcia, filmy!

Byłeś świadkiem wypadku
lub dramatycznego zdarzenia?
Coś cię zaskoczyło lub rozzłościło?

Wyślij SMS lub MMS na numer 600 924 925

Wyślij e-mail na kontakt@wpr24.pl

Wyślij zdjęcie / video przez formularz