Autobus wpadł do rowu

RSS Drukuj A | A
Data publikacji: 2013-01-25 07:36:32

wpr24

​W czwartek wieczorem w Parzniewie autobus PKS Grodzisk Mazowiecki wjechał do rowu. Pojazd został wyciągnięty dopiero po trzech godzinach.

​– Wczoraj około godziny 20.30 autobus grodziskiego PKS-u wpadł do rowu na drodze powiatowej w Parzniewie na ulicy 36 P.P Legii Akademickiej, która jest ciągle zasypana śniegiem. Pługosolarki dawno tam nikt nie widział – informuje jeden z czytelników. – Na szczęście w autobusie nie było pasażerów. Pojazd dopiero po około trzech godzinach został wyciągnięty podnośnikiem co widoczne jest na zdjęciach – dodaje.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Podobne wiadomości

Kolejny wypadek. Rowerzysta w szpitalu

PRUSZKÓW Samochód osobowy potrącił rowerzystę. Mężczyzna został przewieziony do szpitala.

Zderzenie trzech aut w Pruszkowie

PRUSZKÓW Około godziny 16.00 na ulicy Wojska Polskiego w Pruszkowie doszło do zderzenia trzech aut. Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami w ruchu drogowym.

Śmierdzący problem Parzniewa

BRWINÓW Mieszkańcy osiedla w Parzniewie skarżą się na przykre zapachy, które docierają do nich z pobliskiej sortowni pruszkowskiego Miejskiego Zakładu Oczyszczania. Czy jest jakiś sposób na pozbycie się smrodu?

Daj nam znać! Wysyłaj zdjęcia, filmy!

Byłeś świadkiem wypadku
lub dramatycznego zdarzenia?
Coś cię zaskoczyło lub rozzłościło?

Wyślij SMS lub MMS na numer 600 924 925

Wyślij e-mail na kontakt@wpr24.pl

Wyślij zdjęcie / video przez formularz