Autobus wpadł do rowu

RSS Drukuj A | A
Data publikacji: 2013-01-25 07:36:32

wpr24

​W czwartek wieczorem w Parzniewie autobus PKS Grodzisk Mazowiecki wjechał do rowu. Pojazd został wyciągnięty dopiero po trzech godzinach.

​– Wczoraj około godziny 20.30 autobus grodziskiego PKS-u wpadł do rowu na drodze powiatowej w Parzniewie na ulicy 36 P.P Legii Akademickiej, która jest ciągle zasypana śniegiem. Pługosolarki dawno tam nikt nie widział – informuje jeden z czytelników. – Na szczęście w autobusie nie było pasażerów. Pojazd dopiero po około trzech godzinach został wyciągnięty podnośnikiem co widoczne jest na zdjęciach – dodaje.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Podobne wiadomości

Zderzenie na Wojska Polskiego

PRUSZKÓW W pobliżu skrzyżowania al. Wojska Polskiego i al. Niepodległości w Pruszkowie doszło do zderzenia dwóch pojazdów. Na szczęście nikt nie ucierpiał.

Zderzyły się dwie osobówki

Grodzisk Maz. W Opypach (gmina Grodzisk Mazowiecki) na ul. Mazowieckiej zderzyły się dwa pojazdy. Na miejsce przybyła policja oraz straż pożarna.

Osobówka wjechała w motocyklistę [AKTUALIZACJA]

Pruszków W niedzielę około godz. 20.00 na ul. Kościuszki w Pruszkowie doszło zderzenia osobówki z motorem. Kierowca jednośladu został przeciągnięty około 100 m po asfalcie.

Daj nam znać! Wysyłaj zdjęcia, filmy!

Byłeś świadkiem wypadku
lub dramatycznego zdarzenia?
Coś cię zaskoczyło lub rozzłościło?

Wyślij SMS lub MMS na numer 600 924 925

Wyślij e-mail na kontakt@wpr24.pl

Wyślij zdjęcie / video przez formularz