Autobus wpadł do rowu

RSS Drukuj A | A
Data publikacji: 2013-01-25 07:36:32

wpr24

​W czwartek wieczorem w Parzniewie autobus PKS Grodzisk Mazowiecki wjechał do rowu. Pojazd został wyciągnięty dopiero po trzech godzinach.

​– Wczoraj około godziny 20.30 autobus grodziskiego PKS-u wpadł do rowu na drodze powiatowej w Parzniewie na ulicy 36 P.P Legii Akademickiej, która jest ciągle zasypana śniegiem. Pługosolarki dawno tam nikt nie widział – informuje jeden z czytelników. – Na szczęście w autobusie nie było pasażerów. Pojazd dopiero po około trzech godzinach został wyciągnięty podnośnikiem co widoczne jest na zdjęciach – dodaje.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Podobne wiadomości

Weekend pod znakiem wypadków i kolizji

REGION Dwa wypadki i 18 kolizji – tak wygląda podsumowanie weekendu na drogach powiatów pruszkowskiego i grodziskiego. – Warunki na drogach są trudne, zachowajmy więc szczególną ostrożność – apelują policjanci.

[AKTUALIZACJA] Wypadek w Pruszkowie

PRUSZKÓW W niedzielę ok. godz. 13.30 doszło w Pruszkowie do groźnego wypadku. W pobliżu skrzyżowania ul. Miry Zimińskiej-Sygietyńskiej i al. Wojska Polskiego samochód osobowy ściął barierki i zawisł nad skarpą przy Utracie.

Cichy zabójca znów zaatakował

BRWINÓW Wczoraj (17 stycznia) późnym wieczorem dwoje mieszkańców Moszny Wsi zatruło się tlenkiem węglem. Na szczęście spotkanie z cichym zabójcą nie skończyło się tragedią. Poszkodowani trafili do pruszkowskich szpitali.

Daj nam znać! Wysyłaj zdjęcia, filmy!

Byłeś świadkiem wypadku
lub dramatycznego zdarzenia?
Coś cię zaskoczyło lub rozzłościło?

Wyślij SMS lub MMS na numer 600 924 925

Wyślij e-mail na kontakt@wpr24.pl

Wyślij zdjęcie / video przez formularz