Autobus wpadł do rowu

RSS Drukuj A | A
Data publikacji: 2013-01-25 07:36:32

wpr24

​W czwartek wieczorem w Parzniewie autobus PKS Grodzisk Mazowiecki wjechał do rowu. Pojazd został wyciągnięty dopiero po trzech godzinach.

​– Wczoraj około godziny 20.30 autobus grodziskiego PKS-u wpadł do rowu na drodze powiatowej w Parzniewie na ulicy 36 P.P Legii Akademickiej, która jest ciągle zasypana śniegiem. Pługosolarki dawno tam nikt nie widział – informuje jeden z czytelników. – Na szczęście w autobusie nie było pasażerów. Pojazd dopiero po około trzech godzinach został wyciągnięty podnośnikiem co widoczne jest na zdjęciach – dodaje.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Podobne wiadomości

Aktualizacja: Wypadek na Poznańskiej

REGION Na trasie w Błoniu doszło do wypadku z udziałem Tira. Są duże utrudnienia w ruchu.

Wypadek na Al. Jerozolimskich

PRUSZKÓW Uwaga kierowcy! Sytuacja na drogach jest trudna. Jezdnie są śliskie i łatwo o kolizję. Przekonali się o tym kierowcy pojazdów, które zderzyły się na jednym z głównych skrzyżowań w Pruszkowie.

Wypadek na Alejach. Są utrudnienia

MICHAŁOWICE Na zjeździe z obwodnicy (gm. Michałowice) doszło do wypadku. Na miejscu są służby. Tworzą się ogromne korki – informuje naoczny świadek zdarzenia.

Daj nam znać! Wysyłaj zdjęcia, filmy!

Byłeś świadkiem wypadku
lub dramatycznego zdarzenia?
Coś cię zaskoczyło lub rozzłościło?

Wyślij SMS lub MMS na numer 600 924 925

Wyślij e-mail na kontakt@wpr24.pl

Wyślij zdjęcie / video przez formularz