Autobus wpadł do rowu

RSS Drukuj A | A
Data publikacji: 2013-01-25 07:36:32

wpr24

​W czwartek wieczorem w Parzniewie autobus PKS Grodzisk Mazowiecki wjechał do rowu. Pojazd został wyciągnięty dopiero po trzech godzinach.

​– Wczoraj około godziny 20.30 autobus grodziskiego PKS-u wpadł do rowu na drodze powiatowej w Parzniewie na ulicy 36 P.P Legii Akademickiej, która jest ciągle zasypana śniegiem. Pługosolarki dawno tam nikt nie widział – informuje jeden z czytelników. – Na szczęście w autobusie nie było pasażerów. Pojazd dopiero po około trzech godzinach został wyciągnięty podnośnikiem co widoczne jest na zdjęciach – dodaje.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Podobne wiadomości

Zderzenie dwóch samochodów w Milanówku

MILANÓWEK Na ulicy Nowowiejskiej w Milanówku (w pobliżu marketu sieci Tesco) doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Dwie osoby zostały ranne.

Kolizja na trasie katowickiej

REGION Kilka minut po godz. 9.00 na trasie katowickiej w miejscowości Oddział (gm. Żabia Wola) doszło do zderzenia samochodu osobowego i ciężarówki.

Wypadek w Strzeniówce. Jedna osoba ranna

PRUSZKÓW W Strzeniówce zderzyły się dwa samochody osobowe, jedna osoba jest ranna. Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od naszego czytelnika.

Daj nam znać! Wysyłaj zdjęcia, filmy!

Byłeś świadkiem wypadku
lub dramatycznego zdarzenia?
Coś cię zaskoczyło lub rozzłościło?

Wyślij SMS lub MMS na numer 600 924 925

Wyślij e-mail na kontakt@wpr24.pl

Wyślij zdjęcie / video przez formularz