Autobus wpadł do rowu

RSS Drukuj A | A
Data publikacji: 2013-01-25 07:36:32

wpr24

​W czwartek wieczorem w Parzniewie autobus PKS Grodzisk Mazowiecki wjechał do rowu. Pojazd został wyciągnięty dopiero po trzech godzinach.

​– Wczoraj około godziny 20.30 autobus grodziskiego PKS-u wpadł do rowu na drodze powiatowej w Parzniewie na ulicy 36 P.P Legii Akademickiej, która jest ciągle zasypana śniegiem. Pługosolarki dawno tam nikt nie widział – informuje jeden z czytelników. – Na szczęście w autobusie nie było pasażerów. Pojazd dopiero po około trzech godzinach został wyciągnięty podnośnikiem co widoczne jest na zdjęciach – dodaje.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Podobne wiadomości

Potrącenie na trasie katowickiej

GRODZISK MAZ. Na trasie katowickiej doszło do groźnego wypadku. Około godz. 8.00 samochód potrącił kobietę i dziecko, którzy przechodzili przez jezdnię.

Wypadek przy szlifierce

GRODZISK MAZ. W podgrodziskiej siedzibie firmy Wzorek doszło do wypadku przy pracy. Obsługa szlifierki kątowej zakończyła się dramatycznie dla jednego z pracowników.

Kolizja dwóch autobusów

GRODZISK MAZ. Przy ulicy Montwiłła w Grodzisku Mazowieckim jeden autobus wjechał w tył drugiego. Jeden z nich był pełny, ale żadnemu z pasażerów nic się nie stało.

Daj nam znać! Wysyłaj zdjęcia, filmy!

Byłeś świadkiem wypadku
lub dramatycznego zdarzenia?
Coś cię zaskoczyło lub rozzłościło?

Wyślij SMS lub MMS na numer 600 924 925

Wyślij e-mail na kontakt@wpr24.pl

Wyślij zdjęcie / video przez formularz