Autobus wpadł do rowu

RSS Drukuj A | A
Data publikacji: 2013-01-25 07:36:32

wpr24

​W czwartek wieczorem w Parzniewie autobus PKS Grodzisk Mazowiecki wjechał do rowu. Pojazd został wyciągnięty dopiero po trzech godzinach.

​– Wczoraj około godziny 20.30 autobus grodziskiego PKS-u wpadł do rowu na drodze powiatowej w Parzniewie na ulicy 36 P.P Legii Akademickiej, która jest ciągle zasypana śniegiem. Pługosolarki dawno tam nikt nie widział – informuje jeden z czytelników. – Na szczęście w autobusie nie było pasażerów. Pojazd dopiero po około trzech godzinach został wyciągnięty podnośnikiem co widoczne jest na zdjęciach – dodaje.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Podobne wiadomości

Będzie więcej ZS1?

REGION Na pewno będą zmiany. ZTM zapewnia, że dołoży wszelkich starań, by na czas największych utrudnień na kolei ułatwić pasażerom przejazd.

Poszukiwany sprawca wypadku

RUSIEC Policja wciąż poszukuje sprawcy przedwczorajszego (29 września) wypadku. Ranna pasażerka usiłowała przekonać, że to ona prowadziła auto, ale funkcjonariusze odrzucają podaną przez nią wersję zdarzenia.

Pijany spowodował wypadek

RUSIEC Wczoraj w nocy w Ruścu zderzyły się czołowo dwa samochody. Według nieoficjalnych ustaleń kierowca jednego z nich był pijany i uciekł z miejsca zdarzenia. Policja jeszcze prowadzi w tej sprawie czynności i odmawia podania szczegółów.

Daj nam znać! Wysyłaj zdjęcia, filmy!

Byłeś świadkiem wypadku
lub dramatycznego zdarzenia?
Coś cię zaskoczyło lub rozzłościło?

Wyślij SMS lub MMS na numer 600 924 925

Wyślij e-mail na kontakt@wpr24.pl

Wyślij zdjęcie / video przez formularz