Autobus wpadł do rowu

RSS Drukuj A | A
Data publikacji: 2013-01-25 07:36:32

wpr24

​W czwartek wieczorem w Parzniewie autobus PKS Grodzisk Mazowiecki wjechał do rowu. Pojazd został wyciągnięty dopiero po trzech godzinach.

​– Wczoraj około godziny 20.30 autobus grodziskiego PKS-u wpadł do rowu na drodze powiatowej w Parzniewie na ulicy 36 P.P Legii Akademickiej, która jest ciągle zasypana śniegiem. Pługosolarki dawno tam nikt nie widział – informuje jeden z czytelników. – Na szczęście w autobusie nie było pasażerów. Pojazd dopiero po około trzech godzinach został wyciągnięty podnośnikiem co widoczne jest na zdjęciach – dodaje.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Podobne wiadomości

Bezpieczny długi weekend

REGION Żadnych wypadków, za to 24 kolizje i siedmiu kierowców, którzy nie zdołali powstrzymać się od wsiadania za kierownicę po kilku głębszych lub po narkotykach – tak wyglądają statystyki po długim weekendzie.

Wypadek przy ul. Długiej

PRUSZKÓW Jedna osoba została ranna w wypadku do jakiego doszło przy ul. Długiej w Pruszkowie.

Mężczyzna spadł z wysokości

PRUSZKÓW Na terenie zakładów przy ul. Błońskiej w Pruszkowie doszło do wypadku. Poszkodowany został mężczyzna. – Był przytomny, ale z uwagi na urazy musiał zostać przetransportowany do szpitala – mówią ratownicy.

Daj nam znać! Wysyłaj zdjęcia, filmy!

Byłeś świadkiem wypadku
lub dramatycznego zdarzenia?
Coś cię zaskoczyło lub rozzłościło?

Wyślij SMS lub MMS na numer 600 924 925

Wyślij e-mail na kontakt@wpr24.pl

Wyślij zdjęcie / video przez formularz