Autobus wpadł do rowu

RSS Drukuj A | A
Data publikacji: 2013-01-25 07:36:32

wpr24

​W czwartek wieczorem w Parzniewie autobus PKS Grodzisk Mazowiecki wjechał do rowu. Pojazd został wyciągnięty dopiero po trzech godzinach.

​– Wczoraj około godziny 20.30 autobus grodziskiego PKS-u wpadł do rowu na drodze powiatowej w Parzniewie na ulicy 36 P.P Legii Akademickiej, która jest ciągle zasypana śniegiem. Pługosolarki dawno tam nikt nie widział – informuje jeden z czytelników. – Na szczęście w autobusie nie było pasażerów. Pojazd dopiero po około trzech godzinach został wyciągnięty podnośnikiem co widoczne jest na zdjęciach – dodaje.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Podobne wiadomości

Dodatkowe kursy komunikacji zastępczej

Kolej WKD wychodzi naprzeciw oczekiwaniom pasażerów. 3 sierpnia zostaną uruchomione dodatkowe kursy zastępczej komunikacji autobusowej linii nr 2 Komorów WKD – Warszawa Śródmieście WKD.

Śmigłowiec poleciał na darmo?

Region Wypadek autobusu. Leci helikopter ratowniczy. Na miejscu okazuje się, że nikomu nic poważnego się nie stało i wystarczyły karetki. Tak było podczas niedzielnego (26 lipca) zdarzenia z Polskim Busem.

Samochód w rzece

Nowa Wieś Policjanci z pruszkowskiego powiatu znaleźli dziś w rzece Zimna Woda na terenie Nowej Wsi pojazd. Auto zostało pozostawione. Póki co nie wiadomo z jakiej przyczyny się tam znalazło.

Daj nam znać! Wysyłaj zdjęcia, filmy!

Byłeś świadkiem wypadku
lub dramatycznego zdarzenia?
Coś cię zaskoczyło lub rozzłościło?

Wyślij SMS lub MMS na numer 600 924 925

Wyślij e-mail na kontakt@wpr24.pl

Wyślij zdjęcie / video przez formularz