Autobus wpadł do rowu

RSS Drukuj A | A
Data publikacji: 2013-01-25 07:36:32

wpr24

​W czwartek wieczorem w Parzniewie autobus PKS Grodzisk Mazowiecki wjechał do rowu. Pojazd został wyciągnięty dopiero po trzech godzinach.

​– Wczoraj około godziny 20.30 autobus grodziskiego PKS-u wpadł do rowu na drodze powiatowej w Parzniewie na ulicy 36 P.P Legii Akademickiej, która jest ciągle zasypana śniegiem. Pługosolarki dawno tam nikt nie widział – informuje jeden z czytelników. – Na szczęście w autobusie nie było pasażerów. Pojazd dopiero po około trzech godzinach został wyciągnięty podnośnikiem co widoczne jest na zdjęciach – dodaje.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Podobne wiadomości

Tragiczny wypadek na linii WKD

GRODZISK MAZ. W niedzielę w nocy na torach Warszawskiej Kolei Dojazdowej doszło do tragicznego wypadku. Pociąg śmiertelnie potrącił mężczyznę.

Autobus 177 zmienia trasę

REGION Zarząd Transportu Miejskiego w środę zmienił trasę autobusowej linii 177. Korekta spowodowana jest robotami wodociągowymi.

Parzniewska trasa otwarta wcześniej?

PARZNIEW Kolejny etap budowy pruszkowskiej ul. Przyszłości i związana z tym przebudowa ul. 36 Pułku Piechoty Legii Akademickiej w Parzniewie spowodowały zamknięcie głównej drogi dojazdowej do tej ostatniej miejscowości. Jest jednak szansa, że trasa zostanie otwarta wcześniej niż zakładano.

Daj nam znać! Wysyłaj zdjęcia, filmy!

Byłeś świadkiem wypadku
lub dramatycznego zdarzenia?
Coś cię zaskoczyło lub rozzłościło?

Wyślij SMS lub MMS na numer 600 924 925

Wyślij e-mail na kontakt@wpr24.pl

Wyślij zdjęcie / video przez formularz