27° Sobota
21 Lipca

Nie

Pon

Wt

Śr


Archiwum

Autostrada A2: audi uderzyło w separatory ruchu [AKTUALIZACJA]

Około godz. 7.00 na autostradzie A2 na wysokości Brwinowa audi wjechało w biało-czerwone separatory, wydzielające pasy ruchu. Na miejscu są utrudnienia z przejazdem w kierunku sotlicy.

Jak zwykle do zdarzenia doszło w rejonie brwinowskich bramek. Audi „skosiło” wszystkie separatory na długość pasa ruchu, którym się poruszało. Uderzenie było dość silne, ponieważ ze wspomnianych plastikowych barier wysypał się piasek. Jednak kierowcy nie stało się nic poważnego. 

Choć droga została udrożniona o godz. 8.00, to nadal tworzą się korki. Kierowcy zwalniają i zapewne z ciekawości patrzą co się stało. Na autostradzie nadal jest korek.

AKTUALIZACJA GODZ. 9.05

Jak poinformowali nas policjanci samochód dachował. – Pojazd wjechał w bariery, po czym dachował i stanął na czeterech kołach. Kierowca nie trafił do szpitala, został ukarany mandatem – mówi nam podkom. Karolina Kańka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie. – My zakończyliśmy działania na miejscu, ale jak zwykle w takich sytuacjach trochę trwa zanim korki rozładują się. A warto podkreślić, że w szczytowym momencie zator sięgał węzła autostradowego w Grodzisku Mazowieckim – dodaje.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.


Seweryn Dębiński
seweryn.debinski@wprmedia.pl

Podobne artykuły


Komentarze | 5

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość

I jak zwykle z poniedziałku mega korek w gratisie przez takiego barana, pozdrawiam

Gość

jacy Wy wszyscy mądrzy, a w urzędzie nie potraficie załatwić prostej sprawy, bo nie znacie przepisów, wy dokładni :) I tak każdy wie o co chodzi. Nigdy tu nie komentuje, ale krew zalewa jak się czyta takie wypociny mądrych inaczej. TAK AUDI JECHAŁO i co? A może inaczej. Kierowca jechał? TO co on jest pojazdem mechanicznym, miał koła, że jechał? barany

Gość

To audi miało autopilota, było samochodem autonomicznym? Jeżeli nie, to kierowca audi spowodował wypadek. Samochód nie jest winny.

GOŚĆ

TAM ZDAJE SIĘ JEST OGRANICZENIE, ZAPEWNE KIEROWCA AUDI (CZŁOWIEK PONAD WSZYSTKICH, NADLUDŹ) NIEDOSTOSOWAŁ SIĘ DO ZNAKÓW.

Głos

" Audi uderzyło " ,"BMW spowodowało wypadek" Ludzie strzeżcie się samochodów widm!same jeżdżą i powodują wypadki!