°


KPP Grodzisk Maz.

Awanturował się po pijaku

Pijany 35-latek próbował wtargnąć do domy byłej żony w Grodzisku Mazowieckim, co zakończyło się fiaskiem. Zdenerwowany przeciął nożem opony w dwóch samochodach. Mężczyzna usłyszał zarzut znęcania się nad rodziną, odpowie też za zniszczenie mienia i kierowanie gróźb karalnych.

Do tej awantury rodzinnej doszło kilka dni temu przed godz. 22.00 na terenie Grodziska. – Funkcjonariusze ustalili, że przebywający tam nietrzeźwy 35-latek próbował dostać się do mieszkania byłej żony, a gdy nie został wpuszczony, przeciął opony w stojących przed budynkiem samochodach. Mundurowi szybko potwierdzili uszkodzenia w dwóch pojazdach i zabezpieczyli przy mężczyźnie nóż. Mariusz S. został zatrzymany – informuje asp. szt. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

Właściciele samochodów zgłosili zawiadomienie w tej sprawie, suma strat wyniosła 900 zł. Jeden ze świadków dodał, że nietrzeźwy mężczyzna kierował wobec niego groźby karalne. W grodziskiej komendzie okazało się, że na zatrzymanego „czekają” kolejne zarzuty – znęcania się nad żoną. 

Mariusz S. będzie musiał odpowiedzieć za popełnione przestępstwa przed sądem. Objęto go policyjnym dozorem i zakazem zbliżania się do osób przez niego pokrzywdzonych.


Seweryn Dębiński
seweryn.debinski@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 4

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość

zapewne pani oklepaną metodą stara się zbić kasę na "statusie pokrzywdzonej" wrodzona pazerność skłania ją do prowokowania awantur? chłopie trzymaj się!

Gość

Więcej empatii. Szkoda faceta. Widać że zdesperowany. Pewnie kolejna rodzinna tragedia. A szkody zawsze może odpracować ewentualnie można od niego wyegzekwować.

Gośćolo

Szkoda że nie trafił na mnie z tymi oponami. Dzisiaj wspomógł by zakład protetyczny i do końca życia byłby przykładnym obywatelem.

Gość

Jak ktos chodzi po miescie z nozem to go wypuszcza sąd i dozór- jaka jest gwarancja że kogoś z pokrzywdzonych nie dzgnie jutro. Pozwalająca beztroska sądu.