24° Wtorek
21 Sierpnia

Śr

Czw

Pią

Sob

Nie

Pon
Jakub Małkiński

Biletowy problem rozwiązany

Jeszcze chwila oczekiwania i wszystko powinno funkcjonować jak należy. Koleje Mazowieckie ustaliły nową lokalizację kasy biletowej w Brwinowie. Punkt będzie mieścił się przy ul. Wilsona 2.

Historia zaczęła się w poniedziałek, kiedy kolejarze zamknęli peron na stacji PKP w Brwinowie, gdzie znajdowała się kasa Kolei Mazowieckich. Tym samym pasażerowie nie mogli kupić biletów na podróż autobusami komunikacji zastępczej. Rozgoryczenia całą sytuacją nie ukrywał burmistrz Brwinowa Arkadiusz Kosiński, który wskazał kolejarzom cztery lokalizacje do ustawienia punktu kasowego. Ci jednak nie byli usatysfakcjonowani propozycjami. Ale czas naglił. Kolejarze zapewniali, że zrobią wszystko, aby jak najszybciej rozwiązać sprawę. Pisaliśmy o tym tu

W sprawie nastąpił przełom. Przedstawiciele Kolei Mazowieckich odwiedzili Brwinów, gdzie oglądali miejsce, które zostanie zaadaptowana na punkt kasowy. Jak ustaliliśmy będzie to kiosk przy ul. Wilsona 2. – Lokalizacja kasy biletowej w Brwinowie została już ustalona. Obecnie trwają prace związane z przeniesieniem infrastruktury potrzebnej do rozpoczęcia sprzedaży biletów – poinformowała Donata Nowakowska, rzecznik prasowy Kolei Mazowieckich.

Pasażerowie muszą poczekać jeszcze kilka dni, ale bilety będą mogli już kupować. – Od jutra do czasu otwarcia kasy biletowej w pojazdach zastępczej komunikacji autobusowej ZB (w godzinach 6:00-18:00) będą jeździli kierownicy pociągów i sprzedawali bilety jednorazowe Kolei Mazowieckich przy pomocy urządzenia mobilnego – przedstawia Nowakowska.


Jakub Małkiński
jakub.malkinski@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 14

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

WawaLove

@Polak chcący normaln 2017.09.09 21:30 tłukiem to trzeba być żeby okupować codziennie Stolicę. Płacisz w Niej za cokolwiek ? a podatki gdzie ? Hitler i Stalin mniej zniszczyli Warszawę niż wy i to codziennie.

Polak chcący normaln

kiedy wreszcie zostaną ustawione światła przy stadionie Znicza???????? na zielona falę do Warszawy szczególnie rano ????? przeciez to trzeba być tłukiem, żeby tego nie przewidzieć, że będzie tam gigantyczne wąskie gardło!!!! rok czasu nie moga zrobic kawałka ulicy- dno !

Gość

tam jeszcze nic nie remontują

Gość

kasa powinna byc w kontenerze który jest zabezpieczony a nie w kiosku który jest daleko od dworca

rr

w Pruszkowie to kioski może i są, ale w jednym, może dwóch na całe miasto da się kupić bilety ztm, a co dopiero karte miejska doładować....

Gość

Bilety powinny być sprzedawane w autobusach!!! Jak wsiadam w Pruszkowie przy rondzie Popiełuszki, to gdzie mam bilet kupić, jeśli tam w promieniu 2 kilometrów żadnego kiosku nie ma? Nie interesuje mnie ględzenie o taryfach, tylko chcę wiedzieć Szanowna Redakcjo GDZIE mam w tej sytuacji bilet kupić? Bo podobno w autobusie nie można.

Gość

autobus z Brwinowa do Pruszkowa jechał godzine ponad nawet nimam siły si śmiać

Gość

to skandall w kiosku i tak daleko

Gość

to poraszka ktoś powie ze coś zrobił coś co niema sensu tak daleko oddalone od siebie a BURMISTRZ MILANÓWKA sie udało

Gość

gdzie indziej autobusy a kasa w kiosku oddalona kawałek nieciekawie

Gość

Super! to teraz pozostaje jeszcze problem: autobusów widmo które są w rozkładzie a nie przyjeżdzają kierowców z ukrainy którzy ani be, ani me po polsku i jadą dziwnymi trasami wydłużając drogę czasu podróży który sięga 2h zimy, która rozwali całą komunikację

kobiety mnie biją

tylko nie w autobusie , tylko nie w autobusie ....

Maja

Kpina! Kasa biletowa tak daleko od pętli ?

socha

Dlaczego tak daleko ???? , bilety powinny być sprzedawane w autobusie , lub na przystanku , kompletny chaos