27° Sobota
21 Lipca

Nie

Pon

Wt

Śr


Anna Sołtysiak

Bilety za symboliczną złotówkę

Bilety ponownie można kupić w promocyjnej cenie. Co trzeba zrobić by zaoszczędzić? Wystarczy kupić bilet używając... telefonu.

Celem akcji organizowanej przez firmy mPay i Mastercard jest propagowanie mobilnego stylu życia oraz zachęcanie użytkowników telefonów do korzystania z nowoczesnych rozwiązań płatniczych. Promocją objęte są bilety jednorazowe i czasowe do 90 minut o wartości między 1,10 zł a 5 zł. Z tańszych przejazdów komunikacją miejską pasażerowie mogą korzystać wielokrotnie. Rabat jest naliczany automatycznie podczas każdej transakcji zrealizowanej w czasie trwania akcji. Jedynym warunkiem jest kupowanie biletów telefonem komórkowym, za pomocą karty płatniczej zarejestrowanej w portfelu cyfrowym Masterpass. W aplikacji mPay jest on dostępny pod nazwą mPay Wallet – zachęcają organizatorzy akcji.

Jakie bilety obejmuje promocja? Za symboliczną złotówkę kupimy bilety ZTM: 20- i 75-minutowy normalny oraz 20-, 75- i 90-minutowy ulgowy. W pociągach WKD za złotówkę pojedziemy kupując bilety z I i II strefy czasowej, których cena nie przekracza 5 zł. W III strefie czasowej złotówkę kosztować będą bilety z ulgami: 33, 37, 49, 50, 51, 70, 78 proc. Promocja trwa do 31 grudnia 2017 r.

Co trzeba zrobić by skorzystać z promocji? Należy na telefon pobrać aplikację mPay, zarejestrować się, zarejestrować kartę w cyfrowym portfelu i kupić bilet. – Dokonanie zakupu w aplikacji jest równoznaczne ze skasowaniem biletu. Żeby go wyświetlić lub okazać do kontroli, wystarczy wejść do zakładki „Kontrola biletów”. Pasażerowie mogą wykonać tę czynność nawet wtedy, gdy telefon nie ma aktywnego połączenia z internetem – podkreślają organizatorzy akcji.

Szczegółowe informacje oraz instrukcje znajdziecie na stronie mpaybilety.pl




 


Anna Sołtysiak
anna.soltysiak@wprmedia.pl

Podobne artykuły


Komentarze | 8

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość

do Pruszkowiak 2017.10.04 22:09 teraz juz wiesz dlaczego jestes 3 kategoria obywatela zaraz za ukraincem

Gość

Korzystałem z poprzedniej promocji i wszystko działało jak trzeba. Nie jest prawdą, że zakup biletu trwa długo. Szybkość zależy od jakości połączenia z netem, ale zazwyczaj jest to maks. 30-40 sekund. Na początku trzeba podpiąć kartę i ją zweryfikować. Trochę to uciążliwe, ale warto poświęcić te pare minut. W razie problemów polecam kontakt z mpay na FB - mi szybko pomogli.

m.m.

korzystałem z poprzedniej akcji promocyjnej, w sierpniu. dzięki temu zaoszczędziłem parę złotych. polecam. akcja jednak zakończyła się wcześniej /pewnie jest na promocję jakaś pula która po wyczerpaniu oznacza koniec akcji bez względu na deklarowany czas/. Dla chcących kupować w trakcie kontroli mam złą wiadomość - to nie przejdzie, zakup trwa minimum 1min, ale praktycznie zajmuje to 2 czasem do 5 minut. taki feler. dodatkowych opłat nie ma poza jedną, do uniknięcia - jesli przez chyba miesiąc nie dokona sie zakupu generowana jest opłata 5 zł. wystarczy gdy się nie będzie korzystać "odpiąć" kartę kredytową i takiego zobowiązania już nie będzie.

Gość

a dlaczego tylko dla mobilnych?Chyba powinno być na odwrót,tych co nie stać na bycie mobilnym powinna obowiązywać promocja

Gość

Bilet za złotówkę to przeżytek, komunikacja publiczna powinna być bezpłatna. P2 nowa bezpłatna linia autobusowa z Piastowa do Ursusa http://forum.studzienna.pruszkow.pl/index.php/topic,219.0.html

Gość

ile się płaci za zrobienie transkacji w mpay?

Pruszkowiak

Można mieć w ręku telefon z włączoną aplikacją, i dokonać zakupu dopiero w momencie kontroli. Jak w ciągu miesiąca trafisz 3 kontrole, to masz miesięczny bilet za 3 złote :)

Gość

No i super...oby jak najdłużej ta obniżka!!!