17° Poniedziałek
15 Października

Wt

Śr

Czw

Pią

Sob

Aeronauta

Brak gazu w bloku do końca dnia?

Mieszkańcy bloku przy ul. Bristol w Pruszkowie muszą zmagać się z przerwą w dostawie gazu. Wszystko z powodu awarii na prywatnej posesji sąsiadującej z wielorodzinnym budynkiem.

O sprawie poinformował nas jeden z czytelników. – Od rana w bloku przy ul. Bristol nie ma gazu. Robotnicy nie byli w stanie powiedzieć mieszkańcom kiedy zakończą naprawę, ale podobno nie dziś. Dowiedzieliśmy się tyle, że gaz ulatnia się w rejonie garaży, które są nieopodal naszego bloku – czytamy w wiadomości wysłanej za pośrednictwem naszego facebooka. 

Z prośbą o wyjaśnienia w tej sprawie skontaktowaliśmy się z zarządcą nieruchomości. – Wiemy, że doszło do drobnego wycieku, ale nie na naszym terenie tylko na prywatnej posesji w pobliżu budynku należącego do nas. Gaz przedostał się do piwnicy bloku. Oczywiście na miejscu pojawiło się pogotowie gazowe i trwają roboty. Niestety gazownia nie informowała nas jeszcze ile to wszystko będzie trwało – powiedziała nam Lidia Boćkowska z Pruszkowskiej Spółdzielni Mieszkaniowej. 

Nieoficjalnie, od jednego z pracowników pogotowia gazowego dowiedzieliśmy się, że trudno oszacować czas usunięcia usterki, ponieważ po drodze mogą wystąpić nieoczekiwane problemy. Natomiast jak usłyszeliśmy: „jest to praca na około jeden dzień”.

Czekamy na informacje od Was. Jeśli zostaną wznowione dostawy gazu napiszcie do nas za pośrednictwem facebooka, maila: kontakt@wpr24.pl lub po prostu zostawcie komentarz pod artykułem.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.


Seweryn Dębiński
seweryn.debinski@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 14

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość

Administracja chodziła i sprawdzała lokale ale w godzinach porannych. Ludzie o tej porze pracują. Wieczorem należy sprawdzać takie rzeczy kiedy lokatorzy są dostępni. To oburzające że w tych czasach tak ma się ludzi za nic. Administracja ma gaz. A że ludzie nie mogą gotować myć się? kogo to obchodzi!!!! Może do prezesa lub jakiegoś kierownika pójdziemy się umyć/

Gość

Może jakiś redaktor się tym zainteresuje. Dobry temat. A może do,, uwagi'' zadzwonimy. I wezmą się za prezesa spółdzielni.

Smutny mieszkaniec

Nadal brak gazu w bloku przy ul. Bristol. Dosłownie pół gadziny temu pracownicy gazowni po raz kolejny nie mogli włączyć gazu gdyż wyciek gazu jest gdzieś w bloku. Administracja znów nie stanęła na wysokości zadania. Kolejny 3 dzień bez gazu. I znikąd pomocy.

Mieszkaniec

Dobrze, że mieszkańcy wzięli sprawy we własne ręce i wczoraj jedni państwo informowali wszystkich, pomagali osobom starszym zakrecac zawory a spółdzielnia dziś na gotowe przyszla. Śmiech na sali. Od wtorku od 6 rano gazu brak a oni dziś jak ochrzan dostali z rana to się wzięli. Gazownia przyjechala trzy razy, próba nie trzymała i wracali. Jak ma działać jak ludzie mieli nie zakręcone zawory!!! Spółdzielnia ręce po kasę wyciąga a jak Maja coś od siebie zrobić to olewaja mieszkańców. Ja będę pisać skarge!

Dość

A gazu jak nie było tak nie ma nadal. Jedni zrzucają na drugich. Gazownia na spółdzielnię ze nie przygotowała budynku do włączenia gazu a spółdzielnia na gazownie bo to usterka nie po ich stronie i tak dalej..... Ręce opadają. ....

Gość

;) problemy z ulatniajacym się gazem zaczęły się gdy podlaczono prywatny budynek do naszego łączą od głównej nitki z ul 3go Maja. Mydla wszystkim oczy! U nas w bloku już kilka razy tak było. Na garażach czujniki wariowaly a nikt nic nie robił do tej pory. A całe zdarzenie miało miejsce wczoraj o 6 rano i do tej pory nic nie zrobili to oburzajace! Bez gazu, bez ciepłej wody, bez gotowania- maskara!!!

Gość

Oooooo brak gazu w bloku. Ciekawe czy jak się żarówka na klatce przepali to też WPR napisze?

Gość

Ja tu włączam gaz a on zgasł

Robek

Gosc Ty jestes wiesniakiem! Wypad z Pruszkowa!

Gazownik

I co, jest już ten gaz???

Gość

co ta rura robi na prywatnym terenie??????????????????

Gość

Lowi słoiku nie wiesz o jakie bloki chodzi to zamilcz

lowi

a ten wiadukt do treści, to wizualizacja czego, losowo fotki dobieracie?

Robek

Porazka. W Centrum gaz jest !