27° Sobota
21 Lipca

Nie

Pon

Wt

Śr


Archiwum

Brak wody na Sportowej

Mieszkańcy osiedla Sportowa w Brwinowie muszą radzić sobie bez wody. Pojawiły się doniesienia, że za usterka związana jest z pracami prowadzonymi na linii PKP.

 – W galerii Brwinów nie ma wody na skutek awarii podczas robót na torach PKP. Akurat jest drążony tunel pod torami na ulicy Sportowej i robotnicy uszkodzili wodociąg – napisał do nas czytelnik Marcin.

Problem dotyczy mieszkańców osiedla Sportowej i kilka gospodarstw przy ul. Grodziskiej muszą radzić sobie bez wody. Wszystko wróci do normy około 16.00. Okazuje się jednak, że awaria nie jest wynikiem prac kolejowych. – Potwierdzamy, że na osiedlu Sportowa i części ul. Grodziskiej nie ma wody. Usterka zaistniała w nocy, jednak nie jest spowodowana wynikiem prac prowadzonych na kolei. Trwa naprawianie usterki. Możliwe, że zostanie usunięta przed 16.00 – usłyszeliśmy w Brwinowskim Przedsiębiorstwie Wodociągów i Kanalizacji.


Jakub Małkiński
jakub.malkinski@wprmedia.pl

Podobne artykuły


Komentarze | 2

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość

a wody dalej brak....jest 16:21

KEKE

pojadę dziś na rowerze zobaczyć osobiście, czy rzeczywiście to przypadkiem nie jest wina robotników na PKP...nie ma to jak przekonać się na własne oczy :) Zwłaszcza że żyjemy w kraju, w którym okazuje się że prezydent z nagrodą nobla okazał się agentem SB dawnego aparatu władzy :) Czyli okazuje się, że Polacy przez lata byli oszukiwani, i okradani ...A dziś już nawet niewielu z Was wierzy w agenturalną przeszłość L.Wałęsy- bo ta historia - Lecha nabrała takiej mocy, że nie chcemy dopuszczać nowych myśli , złych mysli. Dlatego dziś jest tyle walki ,bo jeśli chcemy mieć wolny sprawiedliwy kraj musimy oczyścić go z dawnych powiązań na każdej płaszczyźnie, począwszy od sądownictwa bo to jest podstawa !