Czwartek
23 Listopada

Pią

Sob

Nie

Pon


piastow.pl

Budowa mieszkań weszła w kolejny etap

Jedną z ważniejszych inwestycji obecnie prowadzonych w Piastowie to niewątpliwie budowa mieszkań komunalnych. Władze poinformowały o postępie prac.

– Za nami kolejny etap prac nad realizacją nowych domów komunalnych. Rozpoczęta w marcu budowa zespołu u zbiegu piastowskich ul. Żbikowskiej i Sułkowskiego postępuje zgodnie z planem. Zakończenie prac zaplanowano na koniec pierwszej połowy 2018 roku – informuje piastowski magistrat.

W ramach inwestycji powstanie 37 nowych lokali komunalnych. Realizacja zadania to koszt rzędu 7,7 mln zł. Warto wspomnieć, że na budowę domów komunalnych Piastów pozyskał 3 mln zł dotacji z Banku Gospodarstwa Krajowego.

Sprawdźcie naszą galerię pod artykułem!


Seweryn Dębiński
seweryn.debinski@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 13

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Włodzio Golfi

Dostane mieszkanie i nie będe musiał sie chować z butelką na stadionie. Biorę prowizję ze strojów Errea, kradne klubowe pieniądze bo przecież nie pójdę uczciwie do pracy. To sie nazywa życie!

Piastun

Byle skończyli przed wyborami to brak sali gimnastycznej w LO przykryje lis(t)ek komunalny ;-)

obserwator

ten plac budowy to jakiś syf, a nie budowa. Brak jakiejkolwiek organizacji i przestrzegania przepisów bhp, widać że robią tam Ukraińcy. Nadzór budowlany powinien tą budowę zamknąć.

Gość

nie opodal pruszków buduje 105 mieszakąń komunalnych , ale standat jak apartamentowce na mokotowie - ale cichosza tam mieszkanka dostanie prawdziwa elita

Podatnik

nie sieją a zbierają, tak jak obecny burmistrz nie odprowadzając podatków przez ostatnie 20 lat.

Gość

Mieszkania komunalne powinny być na obrzeżach i daleko od sklepów z alkoholem. Jeżeli mieszkasz w komunałce i płacisz grosze to powinieneś lokatorze odrabiać na rzecz miasta 2h przy wskazanych pracach.

podatnik

najlepsza motywacja do podjęcia uczciwej pracy: mieszkania komunalne i zasiłki.

Gość

... aby kolesie z Naszego Piastowa mieli się na czym uwłaszczyć. Inni musza brać kredyty, znajomi burmistrza nie będa musieli .... w środku miast w rewelacyjnej lokalizacji ful wypas za bezcen .. Teraz Q My

Gośćolo

Ja nie będę płacił za kogoś. Sam mam pętlę na szyi w postaci 30 lat kredytu.

nie sieją, a zbierają

Gość number one

Byleby zaraz nie zrobiło się tam getto, do krórego nawet policja nie będzie się chciała zapuszczać.

Gość

Kolejny etap to bedzie prezentacja list lokatorow ... Czekamy

Szlachta Piastowska

Załatwię sobie tam jakieś mieszkanie i dam pod wynajem. Teraz jest dobry popyt. Grzesiu przeciez nie będzie chodził z notesikiem i sprawdzał kto mieszka.