19° Czwartek
18 Października

Pią

Sob
wpr24

Budynek szkoły w nowej odsłonie

Pruszkowski magistrat szuka firmy, która zajmie się przeprowadzeniem termomodernizacji budynku Szkoły Podstawowej nr 4. Dodatkowo obiekt zyska nowy wygląd.

Budynek, w którym mieści Szkoła Podstawowa nr 4 (dawne Gimnazjum nr 4) czasy świetności ma już za sobą. Zniszczona elewacja i odpadający tynk nie dodają obiektowi uroku. W kiepskim stanie są również rynny i obróbki blacharskie. To ma się niebawem zmienić. Pruszkowski urząd szuka firmy, która zajmie się przeprowadzeniem prac termomodernizacyjnych w budynku przy ul. Hubala. Przy okazji szkoła zyska nowe tynki, co znacząco poprawi wygląd obiektu. 

Na liście zadań remontowych znalazły się m.in. ocieplenie ścian fundamentowych, remont kominów, docieplenie ścian zewnętrznych i wykonanie tynku, wymiana drzwi zewnętrznych, remont schodów zewnętrznych, wymiana krat okiennych oraz wymiana okien. 

Wszystkie prace będą musiały zostać wykonane w szybkim tempie, bowiem termin zakończenia robót został wyznaczony na 20 sierpnia.


Anna Zwolińska
anna.zwolinska@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 9

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość

Ul. Obroncow Pokoju w Pruszkowie. Spotkasz tam tych ktorzy wisza kase . Siepiera Golos Sicinski i pewnie kilku innych. Przy okazji strzaly dla palacych weglem.

Gość

Ktoś tu chyba codziennej dawki leków nie wziął

suweren

niedługo wybory, max. pewnie nie raz spotkamy się osobiście. pamiętaj, że twoi kumple zajumali moje pieniądze na swoje premie, a ty ich reprezentujesz w terenie

SUWEREN

do PISIORÓW Z PRUSZKOWA: W związku z kradzieżą moich pieniędzy na premie w przypadku spotania któregoś na ulicy SOBIE ODBIORĘ SWOJĄ CZĘŚĆ złodzieje!!!!!!!!!!!!!!!!!! ps. nie macie tu czego szukać złodzieje

Gość

Niech sie nie ośmieszają. Sprawność organizacji prac pokazali juz na przykładzie remontu 6. Rok szkolny był opóźniony.

Gość

W końcu ktoś sobie przypomniał o tej szkole. Tynk na ścianach to już się sypał 15 lat temu, miło, że ktoś raczył w końcu zauważyć.

Axuss

To jak w Szkole Podstawowej numer 6 remont też miał trwać w wakacje a zakończył się w listopadzie.Warunki w jakich uczyły się dzieci w tym czasie to SZOK.

Gość

Wkoncu ! Patrzeć się już nie dało !

Gość

No tak sierpień bo we wrześniu już terminarz zajęty otwieraniem innych inwestycji dziwnym trafem zgranych na kampanię wyborczą