19° Sobota
22 Września


UM Milanówek

Burmistrz Milanówka zaprasza na spotkanie

Mieszkańcy Milanówka w najbliższych dniach będą mogli spotkać się z Wiesławą Kwiatkowską burmistrz miasta-ogrodu. Tematem do wspólnych rozmów będą sprawy miasta.

„Przyjdź, włącz się, porozmawiaj” – takim hasłem Wiesława Kwiatkowska,burmistrz Milanówka zachęca mieszkańców do rozmowy. Okazją do wymiany zdań, zgłoszenia problemów, czy zaproponowania nowych rozwiązań dla miasta będą spotkania z burmistrz, które odbędą się 27 i 28 listopada.

Na każdym spotkaniu burmistrz Wiesława Kwiatkowska przedstawi najważniejsze zagadnienia związane z rozwojem miasta. Do dyspozycji mieszkańców będą również przedstawiciele poszczególnych referatów urzędu i jednostek podległych.

Daty i miejsca spotkań:
27 listopada, godz. 18.00 – hala sportowa SP nr 1, Królewska 69
28 listopada, godz. 18.00 – hala sportowa SP nr 3, Żabie Oczko 1


Anna Zwolińska
anna.zwolinska@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 3

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość

Ciekaw jestem jak Pani burmistrz odpowie na powstanie Obi w Milanówku którego nikt nie chce

Gość

Ciekawe czy pani burmistrz odpowie ile wydała z miejskiej kasy na te wszystkie audyty i kontrole mające pogrążyć jej poprzednika, które jak wiadomo nic nie wykazały?

Gość

Te spotkania to w dużej mierze wiec polityczny Pani Burmistrz, która chawli się swoimi osiągnięciami, sprawy trudne i istotne dla mieszkańców pozostają wciąż nierozwiązane. Dużo się mówi, a działań czy efektów brak. Wyliczać można bez końca: ścieżki rowerowe, basen, place zabaw zobaczcie ile takich miejsc jest w Brwinowie, zalane ulice po deszczu, ulice pełne liści, coś drgnęło z monitoringiem, ale nie wiele. Miasto jest brudne, parki zaniedbane, chodniki głównych ciągów pieszych w opłakanym stanie. Wszędzie coś sie zmienia, Brwinów" Podkowa Leśna, Grodzisk, Pruszków. W Milanówku jajby czas się zatrzymał. Może niektórzy tak chcą, ale przykro patrzeć jak oscienne miejscowości rozwijają się, a my cały czas w latach 90-tych.