°


Facebook: C-Bool

C-Bool w Pruszkowie!

Przed pruszkowianami impreza, która na dobre wpisała się w kalendarz kulturalny tego miasta. Mowa o „Lato, lato, czeka...”, podczas którego wystąpi C-Bool.

Jak co roku na terenie Parku Żwirowisko przy ul. Antka w Pruszkowie odbędzie się muzyczne powitanie lata. Dla uczestników przygotowano wiele atrakcji. Te główne to oczywiście koncerty i występy artystów. O godz. 15.00 rozpocznie się festiwal przedszkolaków, a o 16.30 na scenie pojawi się Zespół Tańca Ludowego „Pruszkowiacy”. Pół godziny później możecie spodziewać się niesamowitego występu Dance Imperium!

Wieczorem rozgrzeje Was Dj Marcus. A o godz. 20.30 pojawi się dobrze znany wszystkim... C-Bool! Od 1998 r. Grzegorz Cebula zaczął pracować jako profesjonalny DJ. Pierwszy raz głośno zrobiło się o nim na przełomie lat 2003-2004 kiedy wydał dwa popularne nagrania „Would You Feel” i „House Baby”. Ale prawdziwy rozgłos i popularność przyniósł mu utwór „Body & Soul”, który wyszedł na światło dzienne w 2010 r. Od tamtej pory C-Bool stale debiutuje na listach przebojów. Z pewnością znacie hity „Do You Know” z 2012 r i „Never Go Away” z 2016 r. oraz najnowszy „Wonderland”.

Impreza wystartuje 10 czerwca!

 


Seweryn Dębiński
seweryn.debinski@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 12

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Tom

Janek Weiss jest chyba w 3. Zmienil radio. A Nosel faktycznie koszmar i 0 inteligencji

Rado

Sluchaliscie Kamila Nosela w Radio Zet? Ten czlowiek jest tragiczny! Wstyd! Gdzie jest Janusz Weiss?

Zenua

Jak można promować takie dno???????!!!!!

Gość

" Kto organizuje imprezę masową bez wymaganego zezwolenia lub niezgodnie z warunkami określonymi w zezwoleniu albo przeprowadza ją wbrew wydanemu zakazowi, podlega grzywnie nie mniejszej niż 240 stawek dziennych, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8."

Artur

C-Bool przynajmniej lepszy niż te różne Boysy czy inne Martyniuki, kojarzy się z lepszymi czasami.

Gość

Jak nie widzisz daty to chyba nie umiesz czytać haha :)

Anka z Gąsina

Fajnie że jest godzina jak daty nie ma haha :)

Głos

Nafetowane osiedlowe sebixy z nieodzownym elementen rozpoznawczym-torebką listonoszką zawieszoną przez ramię,jazdaaaaa!!!sibuuuul!!!!!!

TOM_w_PASKI

a w Piastowie zapraszamy na nowo budowane ścieżki rowerowe można będzie przy okazji upiec kiełbaski przy ognisku opalanym powycinanymi pod ścieżkę drzewami towaru starczy na pewno do końca roku

Gość 2

I znów będzie łomotanie do okien, że też ktoś wymyślił taki plenerowy jazgot, na stadion bo stoi pusty!!!

U2 Bono

C Bool to porazka! Ktos na ten badziew pojdzie? Koszmar ekipa i muzyka

Łysy z Pruszkowa

super ! zapraszamy z okolicznych miast i miasteczek i tych ze wsi tez do Pruszkowa !