13° Poniedziałek
25 Czerwca

Wt

Śr

Czw

Pią


Archiwum

Ciężkie popołudnie na kolei

Pasażerowie poruszający się Kolejami Mazowieckimi i pociągami Szybkiej Kolei Miejskiej muszą uzbroić się w cierpliwość. Na odcinku Warszawa Zachodnia – Warszawa Wschodnia występują utrudnienia.

To zła informacja dla tych, którzy z Grodziska i Pruszkowa zmierzają w kierunku stolicy. Wydaje się, że wszystko jest w jak najlepszym porządku, ale przed stacją Warszawa Zachodnia zaczynają się problemy. Pociąg zatrzymuje się i czeka, aby pokonać kolejne metry. A minuty płyną. Sytuacja powtarza się kilkukrotnie. 

W związku z zaistniałą sytuacją trzeba liczyć się z opóźnieniami w ruchu pociągów. – Utrudnienia w ruchu pociągów na odcinku Warszawa Zachodnia - Warszawa Wschodnia. Niektóre pociągi mogą być opóźnione, odwołane, kursujące w skróconej relacji. Opóźnienia pociągów mogą ulegać zmianie – poinformowały Koleje Mazowieckie.

AKTUALIZACJA 17.00

Utrudnienia zakończone, przywracana jest rozkładowa jazda pociągów.


Jakub Małkiński
jakub.malkinski@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 6

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Wawa

Do Gość 2017.04.19 17:55 Nie "na Warszawę" tylko do Warszawy. Na Warszawę szli tylko ruscy i niemcy. No chyba że Pani spokrewniona.

Konrad

jak pociągi jeżdżą opóźnione, to nie powinno być żadnego problemu, bo teraz właśnie powinien wjechać na peron opóźniony pociąg

tubylec

I właśnie dlatego kolejarze wolą rozkręcać inwestycje niż wozić ludzi. Lada chwila pociągi przestaną jeździć to problemy znikną. Czy nie o to właśnie chodzi ?

Gość

Puścili teraz serią pociągi na Warszawę. Ruszyłam z Brwinowa .

Gość

W kierunku Grodziska jedzie trzeci z kolei opóźniony. Pani w Brwinowie nic nie wie czy coś jedzie do stolicy. Czekam już 25 minut.

Gość

O! Coś nowego...