27° Sobota
21 Lipca

Nie

Pon

Wt

Śr


mat. prasowe

Co słychać na budowie wodnego parku rozrywki?

Pod Mszczonowem w miejscowości Wręcza powstaje aquapark. Park of Poland ma być największym parkiem wodnym w Europie. Co dzieje się na budowie?

Park of Poland ma być miejscem wypoczynku i dobrej zabawy. Gigantyczny aquapark o planowanej powierzchni 67 tys. m kw powstaje pod Mszczonowem, w małej wsi Wręcza. Goście znajdą m.in. łaźnie termalne, kompleks spa, baseny mineralne, dziesięć saun, 30 zjeżdżalni o łącznej długości 3,2 km czy gigantyczny basen o powierzchni 1 tys. m kw. Warto dodać że, Suntago Wodny Świat będzie tylko pierwszym elementem kompleksu rozrywkowego Park of Poland. W kolejnych etapach budowane będą: parki tematyczne, bungalowy, hotele, centrum konferencyjne i handlowe, a nawet biurowce w stylu „Silicon Valey” czy apartamentowce.

Budowa aquaparku ruszyła w tym roku. Wiele osób zastanawia się jak przebiegają roboty. Sprawdziliśmy co się dzieje na terenie inwestycji. – W drugiej połowie lipca zostały wylane pierwsze fundamenty pod słupy w części obiektu, gdzie zlokalizowany będzie basen termalny Suntago – poinformował na swoim facebooku inwestor.

Niestety na korzystanie z wodnych atrakcji trzeba jeszcze poczekać. Park wodny ma być gotowy w 2018 r.

Poniżej prezentujemy galerię zdjęć z placu budowy.


Anna Sołtysiak
anna.soltysiak@wprmedia.pl

Podobne artykuły


Komentarze | 3

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość zniezmaczona

Brawo Mszczonów. Bez rozgłosu, tak normalnie. Co innego w Grodzisku. Czerwony dywan , święcenia, pikniki, wychwalanie Burmistrza i dalej wielkie nic. Grunty odrolniono, ci co mieli zarobić zarobili.Teraz jeszcze inni zarobią. Znajomi kupią grunty i następne hale, a my w korkach . Tak się rządzi w Grodzisku.Nie ważne że kosztem mieszkańców, ważne że swoi pomnożą majątki.

RD

W Grodzisku wszystko " w przyszlości" Czekam na Mszczonów u nich życie i inwestycje bardziej realne

Gość Rolnik zdobywca

W Grodzisku bajkowy park AWW (wg Bur mistrza) licytują - a w Mszczonowie na całego budują. Ale ONI nie posiadają tylu gazetowych tytułów które ma nasz Bur mistrz i miasto, nawet angielska gazeta ustanowiła dla nas tytuł miasta przyszłości, pomimo, że od wielu lat wisi hasło, że tu przyszłość jest dziś.